Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: Gaidam nakošo pasaules galu. Tad jau tiksimies atkal. Cita vieta un cita dimensija :-)
Paldies dalibniekiem!
Slepnis slegts.

More
<

Pasaules gals / The End of the... you know :-)

A cache by Vilnis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 21 December 2012
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Laipni lūgti uz "pēdējo" tikšanos!


LAT

Kā jau visiem ir zināms, šī gada 21. decembrī ir paredzēts pasaules gals, jo Maiju kalendārs it kā beidzoties. Tai pat laikā ir arī cita informācija - Maiju kalendārs tomēr turpinās arī pēc šī datuma. Lai vai kā, bet diena ir vairāk vai mazāk ievērojama un mēģināsim to atzīmēt.  Viena daļa iedzīvotāju tam tic, bet lielākā daļa tomēr netic. Arī es esmu starp tiem, kuri netic, bet tas netraucē organizēt nelielu pasākumu pirms Ziemassvētkiem tiem, kuri vēl nav devušies prom no Rīgas svinēt šos (manuprāt, pēdējos gados nu jau komerciālos) svētkus. Pilnīgi nekas nav jādara, nekur nav jāskrien, neko nevajag sagatavot, vienkārši - pēc darba tiekamies norādītajās koordinātās, kur atrodas "Kaņepes Kultūras centrs" un centīsimies pēc iespējas kulturālāk sagaidīt pasaules galu, kā nu kurš to vēlas un māk. Sarunas, tusiņš, iepazīšanās, atkalredzēšanās, kontaktu dibināšana, runas par un ap slēpņiem - atrastiem un neatrastiem.... Nu kaut kā tā. Pa vienkāršo. Kā jau Rietumos pierasts - vienkārša pasēdēšana. Bez smadzeņu noslogošanas. Tiekamies no 18:30 un tad jau skatīsies, cik ilgi izturēsim :-)


ENG

The main topic of this event is the End of the World in December, 21. If there will be any foreign people in Riga during this time, you are welcome to this event. Nothing special, just eat, drink, talk, etc... May be we can talk about the end of the World, about NLO, or something else... Just sitting in the bar and talking about geocaching, finding new contacts, intro with Latvian geocachers and so on...  If you are in Riga, then you are welcome to visit this event. Location place is not far from center. Start from 18:30...

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.