Skip to Content

This cache has been archived.

Chemic77: Vypadá to, že mají všichni zalogováno a všichni se už stihli vykurýrovat, takže jdeme do archivu. Príští rok na videnou a doufám, že tentokrát to bude opravdu v zime. :)

More
<

Rampouchy na vodě

A cache by chemic77 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 05 January 2013
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

V létě to umí každá bačkora, pojďte si užít vodu v zimě !!!Předtím, než se přihlásíte, tak berte v potaz, že tento event se pyšní a to zcela po právu, ohodnocením 5 terén a 5 obtížnost.

Nebojíte se tmy? Nevadí vám drobet chladu? Umíte pádlovat?
Poté můžete číst dál.

Jak vše naznačuje, tak se jedná o zimní splouvání Mlýnské stoky. Sejdeme se 5. ledna roku 2013 ve 12:00 hod. na výchozích souřadnicích, kde budou již připraveny lodě. Každý dostane přidělené jedno místo v lodi dle svých zkušeností a dovedností.

Co je dobré mít s sebou?
Tak určitě teplé oblečení. Doporučuji si vzít na nohy dvoje ponožky a ty strčit do holinek (lépe udrží teplo a můžete s nimi do vody). A pak taky určitě čelovku.
Velmi vřelým doporučením a chtělo by se říci povinností je mít něco teplého do sebe. Punč, grog, svařák... cokoliv. Výborně to zahřeje. Budeme dělat srovnávací test, kdo bude mít lepší nápoj.

Jaký bude průběh eventu?
Na úvodních souřadnicích porovnáme teplé nápoje, zaplatíme fondy (půjčovné), naskáčeme do lodí a doplujeme na soutok, kde odevzdáme lodě a pak to půjdeme oslavit na blíže nespecifikované místo (rezervace je udělána).

Kde se bude logovat?
Logovat se bude někde v tunelu mlýnské stoky, k čemuž je dobré mít čelovku. Logování eventu bude probíhat na mojí lodi, na které bude zpřístupněn logbook. Nechcete-li jet na lodi, můžete to zkusit s holinkami na nohách, ale nejsem si jist, že si logbook dokážete odchytit. Přeci jen je tunel dlouhý a loď rychlejší než pohyb v neznámo jak hluboké vodě. :)

Kolik za tuhle srandu?
Půjčovné za loď, vestu a pádlo jest stanoveno 150 Kč za osobu, v ceně je eventové dřevo (opět pouze pro účastníky zájezdu). Perličkou nechť je fakt, že kdo přijde v nějaké masce, tak bude mít slevu 40 Kč, tudíž to bude mít za 110,- Kč. Pokud máte vlastní loď, tak platíte 50 Kč za účast bez masky a 10 Kč za účast s maskou.

Jakou masku?
Představivosti se meze nekladou. Jste na to již zvyklý z kačerských bálů, tak se snažte. :)

Co počasí?
Neobjednávám a jede se za každého počasí. Třetinu cesty máme v tunelu a na zbytek se prostě musíte obléct.

To není event pro mě.
Ne všechno musíte mít, že? Ale nevadí.. přijďte podpořit aspoň účastníky. Nejlépe na konec tunelu mlýnské stoky, na mostek v ulici Karla IV.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

155 Logged Visits

Write note 20     Archive 1     Will Attend 56     Attended 72     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 4     

View Logbook | View the Image Gallery of 190 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.