Skip to content

This cache has been archived.

evenTeam: Archiv

More
<

Rychlokvašky na třetí aneb naučme se něco nového

A cache by GEOKLADNO.cz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 January 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Rychlokvašky na třetí aneb naučme se neco nového

Co jsou to Rychlokvašky? Jedná se o krátkou vzdělávací přednášku na předem dané geotéma spojenou s praktickými ukázkami a diskusí. Tento formát jsme si odzkoušeli během prvního kladenského Geotmelení, kdy proběhly kurzy Rychlokvašky na lovu a Rychlokvašky pod taktovkou (materiály jsou k dispozici zde). Obě přednášky se setkaly s úspěchem a proto bychom v započaté tradici rádi pokračovali.

Žákyně

Zveme vás tedy na asi dvouhodinové posezení, kde budete mít možnost dozvědět se něco nového z rozsáhlého a někdy i komplikovaného světa geocachingu.

Vaše hlasy rozhodly o tom, že tématem třetích Rychlokvašek bude školení Geogetu pro zacátecníky. Role lektoru se ujmou kulhal a Gord. Prednáška je urcena pro ty, kdo o používání Geogetu uvažují. Dozvíte se, jak zacít a jak v nem udelat to základní: Nacíst data, provést základní úpravy waypointu, jak naplánovat výlet a nakonec pripravený soubor keší poslat do GPSky. Nebudeme probírat pluginy, tvorbu statistik, automatické logování atd. - tato témata si necháme na další Rychlokvašky.

Výsledky


Kdy: 26. ledna 2012 od 17:00 hodin
Kde: Zichovec - salonek pivovaru
Kurzovné: 50 Kč / osoba (určeno na pronájem sálu, 1 ks CWG je v ceně)

*) Pro účast na kurzu není třeba mít počítač ani vlastní GPS navigaci.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.