Skip to content

This cache has been archived.

LudaL: Tak a je tu archivace. Jelikož jsem jsem zase získal zaměstnání, tak to na brzké pokračování nevidím. Ale uvidíme příští zimu.

More
<

Školení Geoget pro začátečníky

A cache by LudaL Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 February 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Chtěli byste mít pořádek v keších? Mít někde uloženy vyluštěné souřadnice? Mít možnost kontroly nad tím, jaké keše budete mít v navigaci, jak bude vypadat jejich listing? Mít možnost jednoduše si stáhnout fotohinty? Nahrát si na svůj profil statistiky přesně takové, jaké chcete? Pokud ano, je jednou možnou odpovědí používat program Geoget. Nicméně tento program je vzhledem k šířce svého záběru pro lidi bez zvláštních zkušeností s IT (a i takoví loví keše) nesnadné zvládnout. A právě pro takové lidi je určen tento event.

Takže tady jsou hlavní data:
Kdy: 23. 2. 2013 od 14 hodin do zhruba 18 hodin
Kde: Základní škola praktická, Liberec, Gollova 394/4
(sejdeme se v 13:55 před hlavním vchodem - PROSÍM O DOCHVILNOST!!)
Co sebou: notebook (popř. něco na poznámky nebo dobrou pamět), propisku, a zvažte přezůvky.
Počet účastníků: max cca 20 lidí

Další informace a vysvětlení
Školení bych chtěl vést formou praktických ukázek, proto je myslím účelné si přinést vlastní notebook. Připravil jsem takovou osnovu školení. Nicméně, když se na ni podíváte, zjistíte, že abychom stihli všechno probrat, museli bychom to provést letem světem. Proto doporučuji, abyste v logu "Will attend" uvedli, jaké konkrétní problémy nebo oblasti vás v Geogetu pálí.
Dále bych chtěl upozornit na to, že nejsem žádný guru, takže nemůžete ode mne očekávat, že budu vysvětlovat jak se programují skripty nebo pluginy pro Geoget nebo podobné věci. V podstatě vše, co se bude probírat, lze zjistit z návodů pro Geoget, a na tomto školení jde spíše o praktické "jak se to dělá", popřípadě zjištění, jak se to dá dělat jinak - pro lidi co jsou s počítači "na štíru".
Školení bude díky ochotě paní ředitelky probíhat ve škole, takže náklady na pronájem jsou nulové. Nicméně to bude znamenat trochu spartánské vybavení. Budeme však mít k dispozici multimediální tabuli a pokud se to podaří, tak i wifi síť. Pokud budete brát notebook, tak si přibalte s sebou i prodlužovačku - psa. A holt zařadíme protahovací pětiminutovky, abychom se v těch lavicích nezkroutili natrvalo :-).

STOP STAVÚčastníci školení
1 LudaL
2 LudaL
3 rigor
4 trotak
5 jana2520
6 SvetyMikulas
7 Bobr_
8 JansonCZ
9 kackac007
10 CEPI
11 Ladvanice
12 Olson
13 Mlynari
14 Pupkovi
15 TRUANT
16 Wulfhere
17 MiRe70
18 neeno
19 moucha111
20 myzustopar
21 LimiladsFamily
22 Babinka
23 Pavla.klika
24 caska.jbc

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.