Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: Bija patīkami redzēt, ka slēpņotāji ir tik kreatīvi. Paldies! Ja nākošgad būs idejas, tiksimies atkal!

More
<

"Ķirbis-party" jeb "Hallo, Vīne!" #2

A cache by Vilnis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 01 November 2013
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Hello again! Jeb - te būs muzikālā sveiciena versija no GC RADIO: (visit link)

Kā jau tika solīts iepriekš, geo tauta tiek aicināta uz gadskārtējo tusiņu, kurš veltīts ķirbjiem, jeb Vīnei (vai varbūt vīnam?). Protams, šim pasākumam pasaulē ir sena vēsture - sākot ar Kristietību, turpinot ar pagānismu un noslēdzoties ar vienkāršu konfekšu diedelēšanu no kaimiņiem. Nenoliedzami - tradīcija ir komercializējusies, kā jau tas ir pierasts importa pasaulē un arīdzan pie mums. Autoram nav pieņemamas augstāk minētās lietas, tādēļ tiek piedāvāts palikt pie ķirbju izdaiļošanas kā mākslas veida un šo pasākumu atzīmēt nevis diedelējot, bet gan radot. Ja pirms gada izgreznojām pašus ķirbjus, tad šogad piedāvāju ierasties ar savu mākslas darbu. Skan pietiekami nopietni, vai ne? Bet nav tik traki. Jā, lai nabaga ķirbis nebūtu jāmoka un jāpakļauj apgraizīšanai, sagraizīšanai, caurduršanai un citām nelāgi asām izdarībām, tad šoreiz IZGATAVOSIM katrs pats savu sapņu ķirbi! Izgatavošanas tehnika ir katra paša ziņā. Zīmulis, akvarelis, eļļas krāsas, plastalīns, māls, metāls, koks... Arī izmērs ir katra paša ziņā - ja zīmējam, tad būtu labi, ja tas ir pārskatāms vidējas telpas ietvaros, ja izgatavojam savādāk - derētu tāds, ko var ienest telpā pa durvīm. Drīkst arī grebt un dedzināt kokā, vai ierasties ar paša pagatavotu mozaīku, māla vai metāla izstrādājumu - viss ir jūsu ziņā! Jebkas tiek akceptēts. Jo skaistāk - jo labāk.

Autoru mākslas darbus vērtēsim paši. Vakara gaitā tiks apkopots balsojums un noslēgumā tiks paziņoti labākie darbi un to autori. Iespējams, labākajiem būs arī kāda balviņa. Pilnīgi iespējams, ka vakara gaitā radīsies kāds negaidīts pavērsiens, bet par to jauno laiku vēsture pagaidām klusē.

Kā jau ierasts, būs tusiņš, jau pieminētā spēkošanās par labākā mākslas darba statusu, pirts, baseins un viss pārējais. Tai skaitā dalības maksa, lai segtu telpas izdevumus - Ls 3 apmērā no dalībnieka.

Pasākuma norises laiks - no 19:00 līdz 24:00. Datums zināms, vieta arī.

Nu ko - saņemamies un tiekamies!? Vēlams pieteikt savu dalību laicīgi, jo telpu ietilpība ir ierobežota.

P.S. Bez mākslas darba ieeja tiek liegta. Piedodiet. Ieskriet uz 3 minūtēm, lai pierakstītos viesu grāmatā... šis nav tas gadījums.

P.P.S. GC RADIO kolektīvs, protams, parūpēsies par attiecīgu vakara muzikālo noskaņu.

P.P.P.S. Līdzi drīkst/var/vajag ņemt atspirdzinošus (un ne tikai) dzērienus, kaut ko ēdamu/graužamu, pirts lietas, baseina lietas un, pats svarīgākais bez jau pieminētā mākslas darba - labs garastāvoklis!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.