Skip to content

This cache has been archived.

Knagis: Paldies visiem, kas piedalījās!

More
<

MRPT: CITO

A cache by Knaģis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 07 July 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Lieliem soļiem tuvojas Mega Riga pasākums, kas nozīmē, ka mūsu slēpņus apmeklēs krietni lielāks ārzemnieku skaits, salīdzinot ar ikdienu. Mūsu visu interesēs ir, lai šie slēpņotāji mājās dotos ar vislabākajām atmiņām gan par pašiem slēpņiem, gan apkārtējo vidi.

Mega Riga Power Trail ir viens no veidiem, kā mēs šiem viesiem varam parādīt Latvijas dabu. Aicinu jūs visus piebiedroties nelielā pasākumā nedēļu pirms Mega Riga, lai kopīgiem spēkiem izietu visu treilu un sagatavotu to lielajam notikumam.

Plānotas trīs galvenās aktivitātes:
  • atkritumu savākšana gar treilu;
  • pazudušo konteineru atjaunošana, log grāmatiņu nomaiņa pēc nepieciešamības;
  • šašliki, peldēšanās un atpūta dotajās koordinātās.
Uz pasākumu būs pilnībā nopublicēts arī otrais treila aplis līdz ar to interesentiem būs iespēja nodoties arī meklēšanas priekam.

Ierašanās dotajās koordinātās 7. jūlijā plkst. 14:00. Sadalīsim treilu atbilstoši katram pieejamajiem transporta līdzekļiem (kājinieki, velo, auto, 4x4), sadalīsim konteineru un grāmatiņu rezerves un dosimies mežā. Apmēram 15:00 sāksies grillēšana un pasākuma relaksējošā daļa. Pasākums līdz apmēram 21:00.

Katram nepieciešams līdzi paņemt darba cimdus un miskastes maisus. Organizatoriem būs rezerves, ja nebūs sanācis tos paņemt, taču visiem varētu nepietikt.

Uz saviesīgo daļu lūdzu katru ņemt līdzi ēdamo un dzeramo pēc saviem ieskatiem. Grills, ogles un saistītais ekipējums būs, katrs ņem līdzi tik, cik pats apēdīs.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.