Skip to content

This cache has been archived.

ru.beus: Miło było, ale się skończyło :-)

More
<

Wisiałkowe ogniskowe pogaduchy

A cache by ru.beus Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 05 July 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Jak wszyscy wiedzą, w Górznie bywa różnie i wszystko się może zdarzyć, również spotkanie założone przez gościa z Warszawy :-) 

Korzystając z okazji  'urlopowej'  bytności w Górznie, chciałbym  wszystkich serdecznie zaprosić na ogniskowe pogaduchy na tematy różne, niekoniecznie związane z geocachingiem :-D

Miejsce - tereny rekracyjne Wisiałki (dokładna lokalizacja miejsca palenia ogniska zostanie podana w późniejszym terminie)
Kiedy i o której - 5 lipca  od 20-tej

Aprowizacja  - na obecną chwilę, każdy troszczy się o to we własnym zakresie, ale do dnia spotkania, może uda się coś w kwestii przynajmniej kiełbasek zmienić :-) 

Wszystkich wybierających się na ognisko prosiłbym również o przyniesienie z sobą kawałka drewna - tak aby początkowy zapas, który postaram się zgromadzić, było czym uzupełnić :-)


Uwaga !!! Szczegóły spotkania, do  dnia, w kórym ma się odbyć, mogą ulec zmianie.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.