Skip to content

<

Viena tante teica...

A cache by Epitets Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/27/2013
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Kas notiek, kad divas sen neredzējušās kundzes nejauši satiekas Torņakalnā? Vispirms jau pārspīlētais pārsteigums, glaimi par to kā otra mainījusies. Tad seko gara un plaša notikumu un cilvēku aprunāšana. Bet cik daudz no visa apspriestā ir patiesība?

Jā, kādu dienu Hilde ar diezgan sprogainiem matiem devās uz tramvaja pusi. Viņa tikko bija apmeklējusi frizētavu. Viņa nebija noturējusies, redzot neatvairāmo reklāmu avīzē par ilgviļņiem. Rāmā gaita un miers vienā brīdī pilnībā pagaisa, redzot seno klasesbiedreni Annu. Abas netic savām acīm, ka tiešām ir satikušās. "Ak, tu jau būsi bagāta, pat nepazinu tevi.." Otra pretī: "Nu ko tu! Tu jau izskaties pēc princeses, noteikti dzīve tevi lutina!" ...Un tā tas turpinājās un turpinājās, līdz abas sāka pārspriest nesen piedzīvotus notikumus. Hilde lepni stāsta, kā nesen apmeklējusi kino un skatījusies fantastisku filmu ar lielisko Benjamino Džilli. Par cik Anna nav īpaši bieži apmeklējusi Kino, viņa izrāda interesi, jo nevēlējās atpalikt no senās draudzenes. Hilde norāda, ka kino atrodas uz šīs pašas ielas, tikai gabalu uz Eļļas spiestuves pusi. Un lai tiktu pie ieejas biļetēm, esot iepriekš jāpiezvana pa tālr. 41693! Un tad Anna pārtrauca Hildi, prasot, vai viņa ir dzirdējusi par lielo ugunspostu Eļļas spiestuvē, turpat netālu. Hilde atteica, ka pa ausu galam kaut kas esot dzirdēts, bet lai pastāstot sīkāk. Tad nu Anna stāstīja, kā viņas kaimiņa brālēns pazīstot vienu cilvēku, kurš pazīstot vienu vecu sievu, kuras dēls esot vainojams pie ugunsnelaimes. Tas esot bijis sargs, kurš atpūšoties no zāģēšanas esot uzpīpājis. Lielais ugunsposts esot nodarījis 50 000 latu lielus zaudējumus, taču par laimi objekts bijis apdrošināts. Hildei vien izbrīnā izpletās acis.. "Tāda nauda.. Pa to tak desmit smagās mašīnas varētu nopirkt..". Bet tad Hilde atteica, stāstot, ka tās pašas fabrikas smagā mašīna esot izraisījusi ārprātīgi briesmīgu katastrofu. Hilde stāstsīja, ka pati bijusi klāt asiņainajā notikumā. Smagā mašīna esot uztriekusies pasažieru autobusam, kurā gandrīz visi esot gājuši bojā. Liels izbrīns esot bijis par to, ka pasažieru autobusu esot vadījis puika, kam vēl pat pilngadība neesot kabatā. Ka tas patiesībā neesot izvēlējies drošu ātrumu, un aiz savas pusaudža neapdomības esot lidojis kā tanks. Autobusā it kā esot atradies arī slavenais režisors Fr. Līcis. Tas pats, kura režija bija R. Valtera "Tornī" izrādē, kurā pēdējo reizi abas draudzenes bija satikušās. Vēl mazliet papļāpājušas par teātri, vīru sasniegumiem un pārējo, norunāja tikšanos uz nākamo nedēļu un devās katra savā virzienā.

Jūsu uzdevums nemaz nav tik grūts, kā varētu šķist. Nu kaulus jau noteikti nelauzīs! Jums ir jāatrod zemāk norādītās vietas, lietojot zemāk doto čekeri. Ja mēģināsiet pārbaudīt pareizo vietu - čekeris sniegs Jums jautājumu, uz kuru sniegtā atbilde būs nekas cits kā vērtība, kuru būs jāizmanto fināla koordināšu ieguvei. Kur visu šo informāciju meklēt? Tajos laikos jau tādu iespēju nebija. Šodien atliek uzsist pa klaviatūru un viss nepieciešamais izlec Jūsu priekšā.

Atrodiet kinoteātri, eļļas spiestuvi, avārijas vietu un teātri!GeoCheck.org

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.