Skip to content

This cache has been archived.

LV_Patriots: Pasākums beidzies, kartē jāatbrīvo vieta citiem. [:)] Lūdzu izņemt ceļotāju, Skatuvē tas neatrodas! Vēlreiz visiem PALDIES!

More
<

LV_Sērijas gadadiena

A cache by LV_Patriots Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 18 November 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
/L. Vāczemnieks/


[LAT] Šī gada 18. novembrī aprit tieši 1 gads kopš kāda notikuma, kas saviļņoja Latvijas GEOslēpņotāju kopienu, notikuma, kas aicināja katru paša acīm pārliecināties, ka mūsu Latvija ir brīnumskaista zeme.

Pavisam nesen izskanēja ideja par svinīgu sarīkojumu, ko varētu uzrīkot šim ceļojumam par godu! Labām idejām nedrīkst ļaut iznīkt, tādēļ tos, kam šis notikums bija svarīgs, aicinu sanākt kopā uz nelielu svinīgu brīdi - LV_sērijas gadadienu!

Šis ir sērijas 1 gada jubilejas slēpnis! Dotajās koordinātēs pasākums nenotiks! Lai iegūtu pasākuma koordinātes, Jums jāapstiprina sava dalība pasākumā ar „will attend” logu vai jāseko līdzi aktualitātēm, kuras tiks publicētas paziņojuma (announcement) formā šajā konkrētajā dienā dažādos laika posmos (10:00, 13:00, 15:00 un 15:30).

Dienas laikā saņemto uzdevumu risināšanas metodes un avoti ir pēc katra paša izvēles, tomēr, atšķirīgu vērtību gadījumā, par īsto pasākuma norises vietu tiks atzīta organizatora noteiktā!

SVARĪGI!
No pēdējā paziņojuma saņemšanas brīža būs 30 minūtes laika, lai nokļūtu pasākuma norises vietā! Tas ir paveicams ikvienam, kas būs sekojis līdzi ziņojumiem! Pēc tam kuģis pacels buras un dosies jūrā!...


Gribu Jums pateikties par jaukajām emocijām, ko sniedzāt!
Paldies tiem, kas ļāvās kārdinājumam — atrisināja un apmeklēja sērijas slēpņus, tiem, kas uzticamu draugu pavadībā neatlaidīgi turpināja iekarot šos robežslēpņus citu pēc cita. Liels paldies tiem, kas jau iespējuši apceļot visu Latviju! Un vislielākais paldies tiem, kas palīdz uzturēt šo sēriju!

Tā kā šī diena ir gan valsts svētki, gan LV_sērijas jubileja, ieteicams ievērot svinīgu ģērbšanās stilu, ko papildina kāds LV simbolikas elements.

Lūgums tiem, kam ir izsniegtas Latvijas Goda pases, pasākumā ierasties, ņemot tās līdzi!

Pasākumu plānots beigt savlaicīgi, lai visi pagūtu uz GEOkopienai veltīto salūtu (apmaksā Rīgas Dome)
Pasākuma dalības maksa demokrātiska - pret ziedojumiem, kuri sākas no 1Ls (1,42Eur).

Lūdzu ievērot, ka šī pasākuma oficiālajā daļā nav atļauta līdzpaņemto alkoholisku dzērienu lietošana.

PASĀKUMĀ TIEK MĪĻI GAIDĪTS IKVIENS REĢISTRĒTS SLĒPŅOTĀJS.

"Latvija ir mūsu!"- tieši šī devīze simbolizē tradīciju – 18.novembra Lāpu gājienu, kas ir kļuvusi par neatņemamu 18.novembra, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svētku svinību sastāvdaļu. Tādēļ plānotā LV_Sērijas gadadienas pasākuma noslēgums paredzēts aptuveni 17:30, lai visi, kas vēlās, kopā varētu doties šajā svinīgajā gājienā!

Informācija par 2013. gada 18. novembra lāpu gājienu apskatāma šeit!


2012. gada iespaidīgākie lāpu gājiena fotomirkļi.

Pasākuma norises laikam tuvojoties, apraksts var tikt papildināts


[ENG] 18th of November is the anniversary of the State Border geocache series that invites everyone to make sure by themselves how wonderful is our homeland – Latvia.

Not so long time ago a great idea was born - to organise an event to honor the State Border geocache series! Great ideas should not be waisted, that is why I invite everyone to whom this event was important to gather for solemn moment and celebrate one year anniversary of The State Border geocache series!

This will be the geocache of the first anniversary! The event will not be held in the place that is given in coordinates! To get the final coordinates of this event, please confirm your participation with “will attend” log. Please follow the activity that will be published during the announced day (10am, 1pm, 3pm, 3:30pm).

You are free to choose your own solution methods and sources. However, if the values will vary, event will be held at the place defined by organizers.

IMPORTANT!
From the moment you recieve the last announcement you will have 30 minutes to get to the place of event. After these 30 minutes ship will unmoor and sail into the sea!...


I want to thank all of you for sharing the happy emotions!
Thanks to those who followed the temptation, solved puzzles and found the geocaches of this series. Thanks to those who, accompanied by good friends, tenaciously continued to conquer the border caches one after another. Many thanks to those who already managed to travel around Latvia! And the biggest thanks to those who are helping to keep this series running!!

Since this day is a national celebration and the anniversary of the State Border geocache series, we recommend you to dress accordingly and enrich your outfit with some element connected with Latvia.

Those who have recieved the Latvia's Passport of Honour, please take it with you.

The event will be closed on time so everyone can go and see the fireworks, devoted to the community of GEOcaching (paid by Riga's City Council).

Admission fee is a donation starting from 1LVL (1,42 EUR).
Official event language is Latvian.

Please note that alcoholic beverages are not allowed during the official part of the event.

More info might follow later.

Latvijas dzimšanas dienai par godu tiek izsludināta AKCIJA!
Flag Counter

Additional Hints (Decrypt)

[LAT] Cnebyr: YI_Cngevbgf
[ENG] Cnffcuenfr: YI_Cngevbgf

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.