Skip to Content

This cache has been archived.

Citecka: Letosni podzimni Kaczyard nebude, mozna az na jare, tak archiv. Nejsou lidi, nejsou weekendy...

More
<

Kaczveverky aneb Hon za kaczerem stromovym

A cache by Citecka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 October 2013
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Víkendová geo-soutěž pro čtyřčlenné týmy bez rozdílu věku a zkušeností.

...aneb T5 Kaczyard

Kaczer nepadá daleko od stromu.
V campu Veveří v Novohradských horách se setkávání a klání kačerův různojaké stalo již tradicí.
V okolí, jak už účastníci-veteráni vědí, je mnoho krásných stromů, skal i rybníčků... proč toho nevyužít?

V místním tisku proběhla zprávička, údajně redaktorem zaslechnutá kdesi na T5 eventu, že z blízkého Kačerbajdžánu (viz http://coord.info/GC2VH1Y) podloudně pronikl do Veverčích lesů proslavený, ale i mýtický, málokým viděný Kaczer stromový!!
Vyražme tedy po jeho stopách. Sestavte si (nejlépe) čtyřčlenné týmy, kde alespoň 1 kačer bude T5-lezcem s vlastním vybavením. Podpůrná část týmu pak může být klidně i kačátčí.
Start soutěže je v deset hodin v sobotu večer. Na noční část hry nechť každý tým má svítilny, nejlépe i jednu s UV světlem.
Ráno v 9 hodin v neděli vystartují operační části týmů v hluboké Novohradské hvozdy a budou se snažit najít stopy po výskytu Kaczera stromového. Podpůrná část týmu pak bude v okolí campu bojovat o zjištění souřadnic, kde byl (snad) onen mýtický tvor zahlédnut.
Zařidte si nějaký způsob komunikace mezi oběma částmi týmu - např. telefon s roamingem (v lesích poblíž hranic je velmi špatný český signál, snad trochu T-mobil...), příruční vysílačky (ale možná budete na hranici dosahu).
Vzájemnou spoluprací pak získá tým indicie, které mu umožní - již společně - dojít až k cíli.
Hra končí v 6 hodin v neděli odpoledne.
Večer se opeče nad ohněm divý pašík či jiná sběř a po žranici dojde k vyhodnocení a předání cen. Dále jen hraní na kytary, zpěv a družná zábava, možná sem tam vyrušená potměšilými organizátory, až kam kdo vydrží.

Počítejte s tím, že vás čeká fyzicky i psychicky náročný víkend! Leccos by však měly zvládnout i trošku otrkanejší děti.

Potřebujete GPS, hodila by se i mapa okolí, veškeré kačerské vybavení a vůbec, co vám budu radit...

Abych nezapomněl, počítejte s nějakou tou korunkou navíc, aby Čitečkovic neplatili celýho čuníka sami.

Ubytování v campu Veveří (je rezervován celý) - kapacita prakticky neomezena, v chatkách je cca 40 míst, zbytek vlastní stany. Pokud chcete chatku, uvádejte prosím v prihlášce, tady bych pri vetším zájmu musel pak vyhlásit stop-stav. Informace o kempu najdete na jeho stránkách - http://www.campveveri.ic.cz anebo http://autocamp-veveri.e-camping.cz- včetne ceníku ubytování a stravování.
Vzhledem k pokročilému podzimu doporučuji teplejší spacák.

V sobotu přes den proběhne v okolí kempu jiný event s výukou technik stromolezení. Můžete využít! Organizátoři budou na místě již od pátku. Rádi vás uvidíme celý víkend!
Hodně zdaru a těšíme se na vás!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.