Skip to content

This cache has been archived.

jukis&prusak: Vēlreiz liels paldies visiem, kas piedalījās šī pasākuma organizācijā, un paldies visiem dalībniekiem!

More
<

Amata trail CITO

A cache by jukis&prusak Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 12 October 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


[LAT]

SAKOPSIM AMATAS TAKU POSMĀ NO ZVĀRTES IEŽA LĪDZ KĀRĻU ZIVJAUDZĒTAVAI!!!

Amatas taka ir viens no Amatas novada, kā arī Gaujas nacionālā parka dārgumiem, tā ir īpaša ar Amatas senlejas dabas ainavām, augu, putnu un dzīvnieku sugu bagātību. Taka jau gadiem ir bijis dabas tūristu iemīļots pārgājienu maršruts, diemžēl, laikam ejot, taka kļūst arvien grūtāk izejama un dažviet arī bīstama.
Šis pasākums tiek rīkots sadarbīdā ar Amatas novada Tūrisma informācijas centru, Amatas novada pašvaldību un Dabas aizsardzības pārvaldi, lai sakoptu Amatas taku no Zvārtes ieža līdz Kārļu zivjaudzētavai.
Ņemot vērā to, ka šis pasākums tiek apvienots ar oficiālo talku, pasākumā piedalīsies arī neslēpņotāji (izskatās, ka to skaits varētu būt ~20).

Tiekamies 12. oktobrī plkst. 10:00 pie Zvārtes ieža apmeklētāju centra, kur Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) inspektors vai Amatas novada tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja sniegs oficiālo uzrunu.
Tad mēs dalīsimies 3 grupās. Viena grupa ies no Zvārtes ieža virzienā uz Kārļu zivjaudzētavu, otra grupa attiecīgi – no Kārļu zivjaudzētavas virzienā uz Zvārtes iezi. Transportam no/uz Kārļiem ir sarunāts 8-vietīgs mikroautobuss.
Katras grupas darbu vadīs DAP inspektors, kurš noteiks katram, ko un kā darīt.
Taku marķēsim, attīrīsim no nokritušajiem kokiem, izcirtīsim krūmus, kas traucē pārvietoties pa taku, savāksim atkritumus, kas gadīsies pa ceļam.
Trešā grupa paliks pie Zvārtes ieža, jo arī tur būs, ko kopt un darīt (šajā komandā varēs pieteikties visi klibiķi, grūtnieces un bērni).

Līdzi jāņem zāģus, cirvjus, mačetes un būtu labi, ja kāds paņemtu līdzi arī garos gumijas zābakus (lai nojauktu malu zvejnieku izveidotos aizsprostus netālu no Zvārtes ieža).
Amatas novads nodrošinās talciniekus ar miskastmaisiem un darba cimdiem (~50 pāri).
Vajadzētu arī nodrošināties ar maizītēm un dzeramo pa ceļam.

Aptuveni 16-17 ir plānots finišēt pie Zvārtes ieža, kur pēc labi padarīta darba mūs gaidīs garda zupa un karsta tēja.
Pie Zvārtes ieža ir ierīkotas 3 ugunskura vietas, tāpēc varat ņemt līdzi cepamdesiņas. Ugunskura vietas varēs izmantot bez maksas, ar nosacījumu, ka aiz sevis visu novāksim.
Uz zupas ēšanas laiku solīja, ka būs arī nojume.


[ENG]

LET’S CLEAN UP AMATA TRAIL IN SECTION BETWEEN ZVARTES ROCK AND KARLI FISH NURSERY!!!

Amata trail is one of Amata Municipality and Gauja National Park treasures. The trail goes Amata river valley and is rich with different species plants, birds and animals. For years this trail has been a favourite tourist spot for hikers. Unfortunately the trail lack upkeep and as time goes by the trail becomes more and more wild and in some sections even dangerous.
This event is being organized in cooperation with Amata Tourist Information Centre, Amata Municipality and Nature Protection Agency in order to clean up the Amata trail in section between Zvartes Rock and Karli fish nursery.

We will meet on October 12 at 10:00 next to the Zvartes Rock Tourism Information Centre.

After hard work there will be delicious soup and hot tea.

As the event dates gets closer and more detail are known the description will be edited accordingly.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.