Skip to Content

This cache has been archived.

jamescz: Bohužel nám zničili i tuto keš, na jiných souřadnicích, byť o ní rybářská komunita věděla, a údajně jim nevadila. Jelikož jsem se přestěhoval do jiné země, a obnova keše je z mé strany nemožná, dávám tuto keš do Archívu.

Nezbývá mi tedy než poděkovat všem nálezcům, a kdo ví, snad se někdy v budoucnu dočkáme kešky na podobném místě.

More
<

Kuncice pod Ondrejnikem - Zabak / TB Hotel

A cache by jamescz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/22/2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


O okolí
Menší rybník který se nachází nedaleko vodní nádrže Kačák, a který byl vybudován v 80 letech. Původně tyto vodní nádrže vznikly jako zásoba vod pro chystanou těžbu uhlí, ty se však v průběhu let staly součástí krajiny. Vody v krajině je stále nedostatek, a tak opuštěné nádrže rychle osídlili obojživelníci. Objevily se zde žáby i čolci a za potravou sem dorazila užovka obojková.

Obojživelníci patří k nejohroženější skupině živočichů. Jejich prudký úbytek způsobilo vysoušení a zavážení mokřadů a tůní, nevhodné hospodaření na rybnících (hnojení, letnění apod.), používání chemikálií v krajině (zemědělství, lesnictví) a hustá silniční doprava.

Dnes zdejší nádrže využívají místní rybáři k chovu ryb, ta spodní nádrž slouží i ke koupání. Intenzivní chov ryb bohužel většinu druhů obojživelníků vytlačil, přesto jsou na jaře okraje nádrží plné pulců.

O keši
Ačkoliv je velikost keše Large, není v ní tužka bo se stejně furt ztrácí. Do kešky prosím nevkládejte hračky a jiné hlouposti. Obsah kešky je určen pouze pro TB a CWG! Vše ostatní vyhazuji do nejbližší popelnice! CWG měňte kus za kus, a TB zavěšujte na příslušné háčky.

Skrýš se otevírá předním dílem, žádným jiným!!


Pravidla TB Hotelu
TB Hotely slouží pouze k výměně tracovatelných předmětů (GC a TB) ale i CWG. Nic jiného prosím do keše nevkládejte! Protože je to hotel a ne vězení, můžete samozřejmě tracovatelné předměty přinášet a odnášet. Avšak budu velice rád, když zde alespoň 2 předměty zůstanou. U CWG je zvykem měnit kus za kus.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.