Skip to Content

<

DS9 - Neplanovana operace

A cache by Hanes69 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/02/2014
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Deep Space 9 - Neplánovaná operace

Toto malé dobrodružství na motivy seriálu "Star Trek: Hluboký Vesmír Devět" Vás zavede do lesů v okolí Dolních Bojanovic, kde strávíte nějakou tu chvilku při snaze zachránit Jadzii Dax před intrikami proradného Verada.


Prolog Kvůli nebezpečné plasmové bouři byla vesmírná stanice DS9 evakuována a zůstala téměř bez posádky. Na stanici přiletěla nákladní loď Ekina s Trillem jménem Verad, dvěma Klingony a bývalou prostitutkou Mareel. Posádka Ekiny po příletu přemohla důstojníky Hvězdné Flotily, kteří na stanici zůstali. Podařilo se jim zajmout téměř celou posádku stanice a Oda uvěznit do přenosného kontejneru. Verad, který se v minulosti neúspěšně ucházel o spojení se symbiontem, poté přinutil doktora Bashira, aby přenesl symbionta z Jadzie do jeho těla. Bashir alespoň přesvědčil Verada, aby mu na ošetřovně nechal jednoho Klingona, který by mu pomohl starat se o Jadzii.

Začínáme Vám se podařilo během přepadení uniknout před zajetím tak, že jste se stačil převléci z uniformy Hvězdné Flotily do civilního oděvu a podařilo se Vám přesvědčit Klingony, že jste pouhý Quarkův pomocník v baru. Nyní jste na palubě stanice jediný, kdo může Jadzii zachránit život, protože ta by bez symbionta během pár hodin zemřela.

Vaším prvním úkolem je najít Quarka a přesvědčit ho aby předstíral nemoc a dostal se tak na ošetřovnu, kde by společně s Bashirem přemohli Klingona který mu pomáhá starat se o Jadzii.
Během prohlídky zda u sebe nemáte zbraně se Vám z tabletu Klingona podařilo přečíst informaci o umístění Quarkova tajného skladiště za jeho barem, kde by se měl nacházet.

Co by Quark pro Jadzii neudělal. Tento známý lhář a simulant bez potíží předstíral nemoc a dostal se na ošetřovnu. Dr. Bashirovi se s jeho pomocí podařilo Klingona přemoci a získat z jeho tabletu informaci, kde je uložena schránka, v níž je Odo uzamčen.

Vaším druhým úkolem je vydat se na zjistěné souřadnice a vysvobodit Oda z jeho vězení.


Podařilo se, Odo je nyní volný a díky své podstatě měňavce se může nepozorovaně pohybovat po stanici a pomoci Vám v záchraně Jadzie.
Je třeba zabránit tomu aby Verad opustil stanici i se symbiontem. Jeho loď u stanice drží kotevní svorky, které sa dají uvolnit z Odovi kanceláře po zadání bezpečnostního kódu. Verad sice po ovládnutí stanice všechny kódy změnil, ale naštěstí existuje nouzový velitelský kód, který je uložen v záložní bezpečnostní místnosti. Její umístění je tajné a tudíž o ní Verad netuší, ale Odo coby velitel bezpečnosti na stanici její umístění zná a tak může mise úspěšně pokračovat.

Vaším třetím úkolem je vydat se do záložní bezpečnostní místnosti, kde najdete nouzový velitelský kód. Tento předáte vysílačkou Odovi, který pomocí něj ze své kanceláře uvolní kotevní svorky Veradovi lodi a vlečným paprskem ji odsune od stanice.


Výborně, Veradova loď je pryč, ale potíže ještě nekončí. Verad zjistil co se děje a snaží se ze stanice uniknout. Vzal majora Kiru jako rukojmí a a míří i s ní ke stanovišti runaboutů.

Vaším čtvrtým úkolem je dorazit na stanoviště runaboutů dřív než Verad a zabránit mu v opuštění stanice za každou cenu.


Verad dorazil na stanoviště kde jste na něj již čekali. Trill věřil, že díky implantovanému symbiontu Jadzie ho necháte stanici opustit, ale v tom se přepočítal. Po krátké přestřelce se jej Vám ho podařilo zajmout a nic již nebrání zpětné reimplantaci symbionta zpět do těla Jadzie.

Vaším posledním úkolem k záchraně Jadzii je třeba dopravit postřeleného Trilla na ošetřovnu, kde dr. Bashir přenese symbionta Daxe zpět do těla Jadzie.


Tak a je to, život Jadzie je zachráněný, stanice je opět ovládána Hvězdnou Flotilou, zkrátka Happy End jak má být. Doufám že jste se při odlovu krabičky bavili stejně jako my při jejím zakládání.

Zjištěný velitelský kód si poznačte pro jeho budoucí využití !K odlovu se bude hodit znalost trigonometrie na úrovni základní školy, chytrý telefon s jednou, druhou či oběma multifunkčními aplikacemi, mobilní připojení k internetu, přítel na telefonu ...


POZOR
Terén uvedený v záhlaví odpovídá skutečnému uložení krabičky a proto prosím zvažte vaše možnosti, schopnosti, povětrnostní podmínky... Pamatujte že bezpečnost je až na prvním místě. Kešku lovíte na vlastní nebezpečí, autor nenese žádnou odpovědnost. K přírodě se chovejte ohleduplně a neničte ji.


Cache was Betatested and Approved by Pino & Honyray.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.