Skip to Content

This cache has been archived.

nencyblack: Sbohem a šáteček...

More
<

Magic full Moon Event #11

A cache by Geobosorky M+M+E Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, November 17, 2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


          

Nedaleko města, jenž v názvu dvě jména má a jenž rozkládá se na obou březích řeky Ostravice, na nevelkém kopci Vrchy, skrýval se podivný tvor. Snad vlk to byl, snad jiná šelma, co psa připomínal... Choval se lstivě, kradl drůbež v zahradách a děsil pocestné svým zjevem ohnivým. Zpod sivé srsti jen při pohledu blízkém možno bylo spatřiti dvě nevelká křídla, přitisknutá k bokům. Mnoho historek koluje krajem. O létajícím vlku, jenž dítě unesl, o psovi, co náhle nad polem vznesl se a svítily mu nejen oči.Dodnes můžeme na lukách místních ohnivého psa zahlédnouti. Již nelétá, jen pomalu se plíží krajem a ohnivé jazyky olizují jeho šelmí tělo. Zda ještě škodí? Kdoví.... Strach nahání, to jistě ano! A kolem sebe šíří kouzlo nehezké, jenž chmury, zlo a závist budí v lidech!Od staré čarodějnice doslechly jsme se vzácnou radu, jak zahnati lze psa ohnivého. Jediný den v roce tak lze učiniti - první úplněk po dni svátečním zvaném též In commemoratione omnium fidelium defunctorum. Nic na ohnivého vlka neplatí tolik, jako světýlko prskavé!


              

Přijďte s námi pokusit se odehnat kouzlo ohnivého vlka na malý kopeček ve Skalici u divukrásné staré třešněv neděli 17.listopadu v 17 hodin.

 

S sebou nezapomeňte si přinést světýlka prskavá, malá i velká, krátká i dlouhá! V žádném případě však ne třaskavá a bouchavá, to bychom spíše více škody nadělali.


Do logu WA pište prosím kolik CWG byste zakoupili rádi a také zda polévku z vlčích křídel toužíte ochutnati v krčmě blízké!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

125 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Will Attend 52     Attended 62     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 26 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.