Skip to content

Scarfed #2 Mystery Cache

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a one month and it is lost, completely damaged or inappropriate. Caches should be visited and maintained within 30 days after disabling.
Archiving a geocache is meant to be a permanent action. If a cache is archived by a reviewer or staff for lack of maintenance, it will not be unarchived.

If there are still leftovers from container I would appreciate if other players could collect them so that there is no trash in the nature.

Happy geocaching!

More
Hidden : 12/17/2013
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpnis veltīts latviešu mūzikai. Ne obligāti tādai, kuru klausītos hipsteri, šallainie, frīki, alternatīvie, emo vai jebkādai citai fiksētai (vai uz fiksīšiem orientētai) sociālajai grupai piederīgie. Kas šo mūziku vieno - nepietiekami nopietna attieksme. Vairums izpildītāju, kurus tev nāksies atpazīt slēpņa atrašanai, pieder brīnišķīgajai sviestroka pasaulei. Taču zināms, ka sviests definīcijām un vērtējumiem nepaļaujas, tālab - esi vērīgs!


Viss ir pavisam vienkārši - tev ir jāizpilda tests, kurā būs doti 14 izpildītāju vārdi un tev būs jāidentificē, par kuru izpildītāja dziesmu ir runa jautājumā un - kāda tad ir atbilde uz jautājumu.

Lai tevi mazliet pamocītu, izpildītāju nosaukumi ir "aizšifrēti" - katra vārda pirmais burts ir īstais, bet tālākais ir brīvais domas lidojums. Piemēram, pirmā jautājuma "Prāta Vētra" nav domāts tas kolektīvs, kas dzied "Mēs dalījām apelsīn'", bet gan kāds cits ansamblis ar tādiem pat iniciāļiem. Piemēram, "Policijas Vilciens".
Uzdevuma sarežģītība ir ļoti atkarīga no tā, cik tuva tev ir dīvaina latviešu mūzika. Varbūt viens, apskatījis jautājumus, uz teju visiem uzreiz atbildēs, kamēr otram nāksies pavadīt nedēļu, meklējot Gūglē pēc dažādiem atslēgas vārdiem, kas tie tādi "Rūzvelti".

Uzmanību! Gala vieta ir publiska, tur apgrozās šallainie! Esi piesardzīgs, ņemot konteineri un liekot to vietā, nepievērs sev liekus skatienus!

Additional Hints (No hints available.)