Skip to Content

This cache has been archived.

Sopdet Reviewer: Archivace listingu keše

Sopdet Reviewer - Reviewer pro ČR (především kraje Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský)

More
<

Kamenné Vrchy - Makrokosmos 42

A cache by Swegeer Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/05/2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Nenáročná série tvz. " power trial" keší, která Vás provede oblastí zvanou Kamenné Vrchy.  Jedná se o další prodloužení této série.  


Aby vše nebylo jen na jednom člověku, rozhodl jsem se prodloužit tuhle sérii o dalších pár krabiček. Uložení je opětovně v PET lahvích i když ne tak hezkých jako u Torrovo série. Počkám si na další pokračování od Torra, který to určitě vynahradí :-). Opětovně doporučuji odlov na kole nebo pěšky. Pokud jedete vozem buďte velmi opatrní při parkování, tenhle úsek je náročný na parkování. Je vždy lepší zaparkovat na přehledném místě a několik krabek odlovit pěšky. S Torrem však slibuji, že poslední prodloužení zpět do Plesné bude na lesní cestě, kam se žádné auto nedostane. Takže hodně úspěchů při odlovu.  

P.S.: Ti co chtějí vyměnit nějaký ten souček, tak si skočtě do CWG směnárny, jejíž umístění odlovivší první série znají. Pravidla pro výměnu se nezměnili. 

 


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.