Skip to Content

This cache has been archived.

Layio: Archiwizacja

More
<

Lasy, lasy, wszędzie lasy! / Forest Everywhere!

A cache by Layio Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/10/2014
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Skrzynka prosta i przyjemna, w ciekawych okolicznościach przyrody. Najpierw na współrzędnych znajdujemy pierwszy etap, a potem zgodnie ze współrzędnymi kierujemy się do skrzynki finałowej.


Lasy

Lasy, lasy, wszędzie lasy!

Zapraszam na spacer po okolicach Radojewa. Mnóstwo tu ciekawych terenów, w sam raz na nowe skrzynki, których niestety nie ma za dużo w tych okolicach. Skrzynka prosta i przyjemna, w ciekawych okolicznościach przyrody. Najpierw na współrzędnych znajdujemy pierwszy etap, a potem zgodnie ze współrzędnymi kierujemy się do skrzynki finałowej. Szybko, prosto i przyjemnie, w sam raz na "niedzielny" spacer. 

Do nienajbliższych okolic skrzynki można dojechać mpk (strefa A) do przystanku Radojewo - autobusy 67, 911, 98 (niektóre kursy). Podczas dojścia do skrzynki zdecydowanie polecam korzystać z mapy UMP, inaczej można zabłądzić na bagnach.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

50 Logged Visits

Found it 39     Didn't find it 4     Write note 2     Archive 1     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Update Coordinates 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 16 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.