Skip to content

This cache has been archived.

Petapa: Vše v okolí pokaceno včetně 1 a 2 stage. Finálka je na souřadnicích
N 49°36.400
E 17°01.885

More
<

Svetlusky v lese plnem CWG

A cache by Petapa & Georobotek Kačka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/10/2014
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

POZOR - toto je noční keš a lze ji tedy najít pouze za tmy a za pomoci silného světelného zdroje. Nikoho nenutíme ji odlovit, pokud se tak rozhodnete, činíte na vlastní nebezpečí. Les za tmy může být i nebezpečný ... Nezapomeňte se dívat nejen po světluškách, ale i pod nohy!

Milí kačeři, připravili jsme pro Vás již šestou naši noční procházku. Celková trasa je cca 3 km . Úvodní souřadnice Vás zavedou na kraj lesa, kde vše začíná. Celá cesta je značena bílými světluškami. Po cestě musíš najít tři stages. Tyto budou označeny třemi světluškami, hledej v okolí do 5-ti metrů cca 1,5 metru nad zemí.

Na každé stages hledej indície, které se ti budou hodit u finálky ( nic se nedemontuje, jenom přemýšlej a koukej, potom dej do původního stavu )Na finálce tě čeká CWG směnárna..... prosím poctivě :))))
V keši najdeš bonusové číslo. Uschovej si ho, bude se Ti hodit.

Přejeme všem krásnou noční procházku.....Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.