Skip to Content

This cache has been archived.

Vilnis: Paldies visiem par piedalīšanos. Bija patīkami jūs satikt un aplūkot tik daudz ceļotājus. Man prieks, ka visi ceļotāji nokļuva gādīgās rokās un devās virzienos, kuri tos interesē. Būs vēl. Uz tikšanos!

More
<

TB/GC exchange

A cache by Vilnis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 21 February 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Labrīt.

Teikšu kā ir. Esmu sakrājis kādu sauju ar ceļotājiem un ļoti labi zinu, ka tuvākajā laikā tiem neatradīšu jaunas mājas. Tā kā to misija ir ceļot, nevis gulēt uz plauktiņa, tad aicinu interesentus atnākt ciemos (pie viena tiksiet pie +1) un paņemt pa kādam ceļotājam, lai palīdzētu pildīt to misiju. No savas puses piedāvāšu 13 ceļotājus, katram būšu sagatavojis aprakstu ar tā vēlmēm, tā ka būs iespēja izvēlēties tieši to, kuram varēsiet palīdzēt. Priecāšos, ja arī pārējie pasākuma dalībnieki rīkosies līdzīgi - nāks ar saviem ceļotājiem un skaidri definētiem mērķiem.

Tikšanās vieta vairākumam slēpņotāju nebūs nekāds pārsteigums. Ja kādam tā jau ir apnikusi, jūtieties brīvi un pieskrieniet uz 2 min pēc +1. Viesu grāmata būs atvērta no 18:30 līdz pēdējam apmeklētājam.

P.S. Bonusā piedāvāšu iespēju diskaverot kādu man nozīmīgu GC.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.