Skip to Content

This cache has been archived.

nencyblack: Zase někdy příště....

More
<

Magic full Moon Event # Za 5 minut 13 :-)

A cache by daflenM Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, April 12, 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


... aneb bosorky se nudí :-)))))

Koukáme se takhle na video z MME #10 a pomalu nám dochází, že na prozatím posledním chystaném MME #13 Bonus v malém večerním spoustu z vás neuvidíme. Tak třeba:

* ty, jenž nevlastní společenský oděv
* ty, jenž společenský oděv vlastní, ale po vánocích se do něj nevlezou
* ty, jenž v botníku mají pouze pohorky
* ty, co chronicky neplesají
* nezletilá káčata typu Valimini, Bibioneta, malí Frempíci, Krompidjíci, Bludničata aj....

Proto jsme se rozhodly pro naprosto pohodový a všem přístupný, vyloženě volnočasový event typu "drbárna". Jelikož každá taková událost má mít své téma, zvolily jsme něco, co každý z vás velmi dobře zná. Jsou to JEDNOHUBKY!

Jednohubky jsou to malé, nenápadné, co se na konferáku u kámošky tváří naprosto nevinně, co v žádném případě nemá v úmyslu ohrozit naši šlankózní postavu a přesto jich spořádáme vždy více, než jsme čekali. Ušlechtilé předsevzetí se většinou týká chlebíčků, šlehačkových řezů, příp. sklenek vína, ale nikdy ne jednohubek! Tyto jsou proti jakémukoliv limitování prostě imunní.

Jednubky připraviti umí snad i malé dítě. Variací je spousta. Hlavní zásadu zná každý - vrstvit na sebe jednotlivé jedlé (no...) složky velikostně se odspoda zmenšující (není podmínkou), tyto v poslední fázi probodnout čímkoliv tenkým a špičatým.

Třeba takto:Jednohubky (zvané též chuťovky) se dají pojmout různým způsobem. Klasicky - kolečko rohlíku, pomazánka, kus okurky - nebo třeba jako malé umělecké dílo, kulinářsky zcela jiný level:... nebo jako finančně nenáročná rychlovka ve stylu "co dům dá" aneb "z nouze ctnost":
Popusťte tedy uzdu své fantazii a výsledek přijďte prezentovat (ukázat a sežrat) na

MME # Za 5 minut 13 :-) v sobotu 12.4.2014 v 17 hodin
Konec akce ve 21 hod.

V žádném případě nemáme v úmyslu podkopat váš předvelikonoční dietní program! Jen klidně vyrazte na sobotní výlet, dejte si svých 5 (10, 15, 20....) km, pár keší v okolí a pak, lehce znaveni, budete vítáni ve známém doupěti. Nebude nám vadit váš zpocený oděv, zablácené pohorky, ani rozcuchaný účes. Jen nezapomeňte z kufru auta vytáhnout tu krabici jednohubek, s láskou a invencí (kačerům tak vlastní) připravenými. Fantazii se meze nekladou, není to soutěž, ale co když se zrovna ty vaše stanou nezapomenutelnými?
Na velikosti a množství nezáleží (ideální poměr je ovšem co nejmenší a co nejvíce), jen jedno omezení si vyhrazujeme - NE SLADKÉ!!!! Znáte přece přísloví o nošení dříví do lesa.....


CWG samozřejmě budou!


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

109 Logged Visits

Write note 12     Archive 1     Will Attend 46     Attended 47     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 21 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.