Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: Paldies visiem par piedalīšanos!
Sevišķi GatisK par pašaizliedzīgo rīcību vairāku nedēļu garumā!
Tiekamies citugad.

More
<

Palīdzēsim mazajiem draugiem #2

A cache by Bizenajs & Mr. Wave Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 30 March 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tā kā pirms nepilna gada mēs cītīgi pastrādājām un esam iepatikušies saimniekiem, tad šogad mūs aicina ciemos vēlreiz. Ir nepieciešamas palīdzīgas rokas un slēpņotājiem tādas noteikti ir!
"Rīgas meži" ir sakopuši patversmei pieguļošo mežu un laipni atvēlējuši no tā iznest visu nepieciešamo, pirms paši nav to izdarījuši. Pamatā tā ir malka, kas nodrošinās siltumu mūsu mazajiem draugiem ziemas periodā. Varbūt arī kāds interesants koka gabals, kur kaķiem paasināt nagus, varbūt kāds kociņš, kam suncītis varētu aizskriet pakaļ pastaigas laikā. Ar to arī nodarbosimies.
Līdzi ņemam labu garastāvokli, mīlestību pret dzīvniekiem, čaklas rokas un arī iespēju robežās motorzāģi, cirvi, mačeti, darba cimdus - visu, kas varētu palīdzēt iepriekš minētajām darbībām mežā. Protams, nākam ar visām ģimenēm, jo - tie, kam malkas bluķis ir par smagu, varēs izkustināt gan savas, gan arī kāda suncīša kājas. Droši varēsiet izvest pastaigā savam augumam un spējām atbilstošu mazo/lielo draugu.
Tiekamies svētdien, 30. martā, pulksten 14:00. Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē "Ulubele". Adrese: Rīgas rajons, Stopiņu novads, Līči, “Ozolaines” teritorijā.

P.S. Atvainojos aprakstā izmantoto fotogrāfiju autoriem un tajās redzamajām personām, ka publicēju tās bez saskaņošanas. Bildes ir publiski pieejamas pirms gada notikušā CITO mājas lapā. Kreņķu gadījumā ziņojiet privāti - raudzīšu, ko varu darīt lietas labā.


Click on me

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.