Skip to content

This cache has been archived.

Latvian Geocachers: Paldies visiem, kuri piedalījās. Uz tikšanos nākošreiz.

More
<

Mega Riga 2014 sakopj "Labās Mājas"

A cache by Latvian Geocachers Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 April 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


CITO rīkošana dzīvnieku patversmēs jau kļūst par labu tradīciju, vai ne..? ;)

Šoreiz, atbalstot projektu Mega Riga 2014, savu palīdzību piedāvāsim Juglas dzīvnieku patversmei “Labās mājas”.
Projekts - Dzīvnieku palīdzības centrs “Labās mājas” jau nosaukumā norāda tā būtību - labas mājas tiem, kuri tās zaudējuši. Ar šī dzīvnieku palīdzības centra realizāciju biedrība “Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa” cer samazināt klaiņojošo dzīvnieku problēmu Rīgā un Latvijā kopumā, sniegt operatīvu un kvalificētu palīdzību nelaimes gadījumos iekļuvušiem mājas dzīvniekiem, izglītot sabiedrību mājas dzīvnieku labturības, aizsardzības un apmācības jautājumos, veicināt sabiedrības atbildības paaugstināšanu par iegādātajiem mājas dzīvniekiem. Patversmes darbībai tiek piesaistīti arī kinologi, zoopsihologi, suņu apmācības instruktori.

“Labās mājas” gadā patvērumu var dot ap 350 suņiem un 350 kaķiem, kas ne pilnībā, bet būtiski uzlabo situāciju ar klaiņojošu un bezsaimnieka mājas dzīvnieku izmitināšanas jautājumu Rīgā un Rīgas rajonā.

Ir paredzēta piedalīšanās teritorijas labiekārtošanā - tajā skaitā vajadzēs sarūpēt kāpelējamos lielos zarus kaķu izklaidei un nobruģēt celiņu nepabeigto daļu. Tāpēc ļoti ceram, ka atsaucīgo ģeokolēģu starpā atradīsies arī kāds bruģēšanas speciālists (vai vismaz kāds, kas to ir agrāk darījis :)), kā arī kāds motorzāģa īpašnieks. Paredzēti arī citi darbi un darbiņi, tā ka neviens nebūs lieks.

Papildus karstas tējas krūzei un gandarījumam par labi padarītu darbu šī eventa dalībniekus sagaida arī īpašs bonuss – Groundspeak piešķirtais CITO dienas suvenīrs :)

Uz tikšanos sestdien, 26. aprīlī, pulksten 12:00 Juglas dzīvnieku patversmē “Labās mājas” Rīgā, Juglas ielā 18F!


Click on me

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.