Skip to Content

This cache has been archived.

TwiceRaP: Event 2.GKZT i CWG výměna je již minulostí. Děkujeme všem za návštěvu eventu a závodníkům přejeme úspěšný dojezd do cíle. [;)]

More
<

Terezinske hry 2014 - 2.GKZT + CWG VYMENA

A cache by TwiceRaP & Semik75 & Kometa Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 24 May 2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


TEREZÍNSKÉ HRY 2014

 2. GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES - START + CWG VÝMĚNA

2. GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES - START

Po úspěšném 1.ročníku Geokladenského závodu trackables (dále jen GKZT) vyhlašujeme v rámci konání Terezínských her 2014 2. ročník GKZT. Cílem tohoto netradičního eventu je soustředit na jednom místě co největší množství závodních trackovacích předmětů, které budou po kontrole na startu vypuštěny na závodní trať vedoucí po všech keškách na území ČR. Hlavní myšlenkou závodu je naplnění českých kešek všemi druhy trackables, jež budou křižovat naši zem sem a tam, aby naběhaly za jeden rok co nejvíce kilometrů a nasbíraly co nejvíce bonusových bodů. Závodit se bude v těchto čtyřech disciplínách:

1) Pořadí podle počtu kilometrů v ČR. Pořadí závodníků bude vyhodnocováno podle součtu všech najetých km (včetně virtuálních návštěv) po ČR s připočítáním bonusů.

2) Pořadí podle počtu kilometrů získaných fyzickými návštěvami krabiček v ČR. Pořadí závodníků bude vyhodnocováno podle počtu km získaných fyzickými návštěvami krabiček v ČR s připočítáním bonusů.

3) Cena útěchy pro největšího loudala (lenocha). Největším loudalem bude vyhodnocen ten závodník, který dosáhne nejmenšího počtu fyzických návštěv krabiček.

4) Cena útěchy pro největšího bloudila. Největším bloudilem bude vyhodnocen závodník, který dosáhne největšího počtu najetých km mimo území ČR. Vyhodnocení bude prováděno softwarem a je naprogramováno tak, že bude počítán rozdíl všech ujetých km od počtu km dosažených na území ČR.

Desatero pravidel 2. GKZT:

1) Cílem geokladenského závodu trackables je naplnit české kešky všemi druhy trackables a urazit za rok co nejvíce kilometrů. Za každý kilometr vykazovaný v historii putování trackables na území České republiky Vám započítáme v cíli 1 bod.

2) Trackables musí být Geocoin, nebo Travel bug nebo jiný trackovatelný předmět zaregistrovaný na www.geocaching.com . Nesmí to být ovšem předmět jako je např. motorové vozidlo nebo tričko, které putuje trvale se svým majitelem.

3) Vypuštění trackables provede owner trackables vlastními silami a to tak, že nejpozději do 24,00 hod. dne 25. 5. 2014 (neděle) přemístí svého závodníka z inventáře eventu 2.GKZT - START a fyzicky ho vloží do libovolné keše v ČR. Na žádost ownera mohou tento úkol zabezpečit i pořadatelé závodu. Další ownerova manipulace se závodníkem není povolena. Pouť svého závodníka diriguje owner pouze e-maily nebo pokyny vydanými v detailech popisu trackables. Výjimkou je pouze poslední cesta závodníka do cíle, kterou může owner provést opět vlastními silami a to nejdříve 3 dny před ukončením závodu. Při této cestě již nesmí trackables navštívit žádnou keš.

4) V pokynech u závodníka trackables uveďte podmínku, aby trackables neopouštěly území ČR. Pokud se tak stane, nebudou naběhané kilometry přesunu při opuštění ČR i mimo ni započítány do konečného vyhodnocení prvních třech soutěžních disciplín.

5) Každý účastník 2.GKZT může vypustit maximálně 3 závodníky, kteří budou do závodu zaevidováni a jejichž trasa bude průběžně monitorována a v tabulce na www.geokladno.cz pravidelně vyhodnocována. Do popisu trackables registrovaného na www.geocacging.com doporučujeme vložit informaci související s pravidly 2.GKZT včetně fotografie závodníka. Pro lepší přehled pojmenujte závodníka ve tvaru Závodní - jméno závodníka - 2.GKZT (např. Závodní tygřík Kája - 2.GKZT).

6) Pro bezproblémové a přehledné vyhodnocování dosažených km i bonusových bodů nesmí mít závodník na startu najeté žádné kilometry.

7) Závodníka doporučujeme vybavit cestovní visačkou upozorňující na skutečnost, že se jedná o závodní trackables, které by nemělo opustit území ČR.

8 ) V případě, že dojde k havárii trackables (závodník bude nepochybně ztracen), lze vypustit následně 1 duplikát závodníka. V případě, že bude i tento odcizen, závod pro tohoto závodníka končí a do konečného vyhodnocení se mu započítá počet km dosažený od startu do místa 2. havárie.

9) Při putování po keších v České republice může závodní trackables získat následující bonusové body:

10) Od všech účastníků závodu očekáváme fair play hru a dodržování pravidel. Diskusi i nové informace o závodě trackables naleznete pod článkem Závod TB a GC, který bude v zveřejněn po eventu na webu www.geokladno.cz.

Do 2. Geokladenského závodu trackables se můžete přihlásit v době od zveřejnění tohoto listingu volbou Will Attend a vložením závodníka do inventáře trackables nebo osobně v místě konání eventu dne 24. 5. 2014, kde si můžete svého závodníka též zakoupit. Trackable si také můžete předem nechat vyrobit na míru v dílně Geofashion. Objednat si ho můžete e-mailem geofashion@geofashion.eu , pokyny pro objednávku naleznete zde.

 

Trackable na míru - Závodní žabák Kvak TwiceRaP - 2.GKZT

Zahájení eventu proběhne v 10,00 hodin, ukončení registrace závodníků přepokládáme ve 20,00 hodin.

Při hlášení Vaší plánované účasti uveďte prosím do logu počet CWG, které chcete rezervovat a předpokládaný počet závodníků, kteří se 2.GKZT zúčastní.

CWG VÝMĚNA

V blízkosti stanoviště 2. GKZT bude ve třech časových turnusech probíhat i druhá část eventu zaměřená na vzájemnou výměnu CWG. Pokud rádi měníte dřevěná kolečka s jinými kačery, přijďte v níže stanovených časových termínech na souřadnice eventu, aby bylo těchto dřívek na výměnu co nejvíce. wink  Na místě budou k dispozici  i speciální eventová CWG, které si můžete zakoupit za 10,- Kč nebo je vyměnit za jiné. CWG Vám vyměníme i mimo níže stanovené časy, jen je nutné počítat s tím, že výběr CWG bude menší.

big smile Časové turnusy hromadné výměny: big smile

09,30 - 10,00 hod.

12,00 - 12,30 hod.

17,00 - 17,30 hod.

Additional Hints (Decrypt)

Xynqrafxl Mnibq genpxnoyrf n PJT ilzran ceb enqbfg ifrz xnprehz!

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.