Skip to content

This cache has been archived.

simoonski: Arhivēts.

More
<

Līgotājs

A cache by simoonski Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/15/2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Cache ir normāla izmēra kastīte ar logbooku, zīmuli un vietu apmaiņas lietiņām.


Cache ir veltīts Līgo parkam, kas izveidot 1988.gadā.

Līgo parks ir brīvdabas akmens skulptūru parks Stopiņu novadā. Līgo parks ir latviešu nacionālās atmodas simbols. Tā sākums ar atsevišķām skulptūrām atrodas pie autoceļa, bet pāri Piķurgas upei atrodas parka otra, plašākā daļa, kurā var nokļūt pār tiltiņu. Parkā atrodas vairākas skulptūras, kurās iegravēti tradicionālie latviešu ornamenti un raksti (ausekļi, saules koki, un ugunskrusti). Parkā atrodas arī estrāde, kurā notiek novada kultūras pasākumi vasaras sezonā. Mazā uzkalniņā atrodas arī metālkalēja Gunāra Andersona veidotais darbs - vairākus metrus augsts metāla ugunsstabs ar ausekļa ornamentiem, kurā Jāņos tiek iedegta jāņuguns. 

Līgo parku tieši šajā vietā nolēma iekārtot tāpēc, ka pati daba izveidojusi ozolu birzi. Ozoli it kā aug rindās - tie nav stādīti, bet auguši, sekodami āderu tīklojumam. Parkā aug vairāki ozoli, no kuriem viens ir ar īpašu strāvojumu. Ja 5-7 metru attālumā no tā pastāv 10 minūtes, clvēks uzlādējas ar pozitīvu enerģiju, atbrīvojas no stresa. Varbūt cache medībās sanāks arī gūt šo pozitīvo enerģiju.

Uzdevums:

1) Izskaitiet solu rindas! (A)

2) Izskaities šūpoles! (B)

3) Izskaitiet karogu mastus pie estrādes! (C)

N 56 56.0(2A+3) E 024 18.(B+1)2(2*2*C+1)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.