Skip to content

This cache has been archived.

jukis&prusak: Vēlreiz liels paldies visiem, kas piedalījās šī pasākuma organizācijā, un paldies visiem dalībniekiem!

More
<

Amata trail CITO #2 (Spring 2014)

A cache by jukis&prusak Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 11 May 2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


[LAT]

ŠOGAD SAKOPSIM AMATAS TAKU POSMĀ NO MELTURU TILTA LĪDZ KĀRĻU ZIVJAUDZĒTAVAI!!!


Amatas taka ir viens no Amatas novada, kā arī Gaujas nacionālā parka dārgumiem, tā ir īpaša ar Amatas senlejas dabas ainavām, augu, putnu un dzīvnieku sugu bagātību. Taka jau gadu desmitiem ir iecienīts maršruts, ko pirms aktīvās pārgājienu sezonas nepieciešams sakopt un atjaunot labiekārtojumu.

Tāpat kā pagājušā gadā arī šogad pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Amatas novada Tūrisma informācijas centru, Amatas novada pašvaldību un Dabas aizsardzības pārvaldi. Šoreiz sakopsim vienu no krāšņākajiem Amatas takas posmiem – ģeoloģisko taku no Melturu tilta līdz Kārļu zivjaudzētavai un Ainavu krauju.

Tiekamies 11.maijā plkst. 11:00 autostāvlaukumā pie Melturu tilta.

Jāierodas ar labu omu, kājās jāvelk ērti apavi (piemēroti pārgājienam) un līdzi jāņem darbarīki, kas varētu noderēt – mačetes, krūmu šķēres, arī darba cimdi, atkritumu maisi u.c. Noteikti noderēs motorzāģis, lai novāktu vēja lauztus un taku aizšķērsojušus kokus. Tiks atjaunoti marķējumi – oranžas rombveida atzīmes uz kokiem, kas palīdzēs ceļotājiem sasniegt galamērķi un gājiena laikā izbaudīt Amatas upes ielejas dabas skaistumu no vairākiem skatu punktiem, kā arī apskatīt dažādus dabas objektus, piemēram, smilšakmens atsegumus, iespaidīgus skudru pūžņus, bebru būves u.c. Pēc labi padarīta darba mūs cienās ar gardu zupu un siltu tēju.

Ceram uz Jūsu atsaucību arī šogad.

LŪK, ATSKATS UZ PAGĀJUŠĀ GADA PASĀKUMU


[ENG]

LET’S CLEAN UP AMATA TRAIL IN SECTION BETWEEN MELTURI BRIDGE AND KARLI FISH NURSERY!!!

Amata trail is one of Amata Municipality and Gauja National Park treasures. The trail goes Amata river valley and is rich with different species plants, birds and animals. For years this trail has been a favorite tourist spot for hikers. Unfortunately the trail lacks upkeep and as time goes by the trail becomes more and more wild and in some sections even dangerous.

Just last last year this event is being organized in cooperation with the Local Municipality.

We will meet on May 11 at 11:00 at the parking lot next to the Melturu bridge.

After hard work there will be delicious soup and hot tea.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.