Skip to content

Zvans draugam Mystery Cache

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a 1 month. Usually caches are visited and maintained within 30 days.
If you wish to restore your cache then please contact me using GC code of that cache.

If there are some leftovers from container then could someone please remove them? Do not leave trash in nature!

More
Hidden : 07/13/2014
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Tas taču ir tik labi, ka tev ir draugi! Vienatnē nevari pārvest klavieres un sarkankoka skapjus? Piezvani draugam! Piektdienas vakarā uznākusi depresija un nezini, uz kuru klubu doties? Piezvani draugam! Nevari atrast slēpni patiltē? Piezvani draugam!
Un arī šī slēpņa atrašanai tev būs draugam jāpiezvana!


Ir draudzīgi slēpņotāji, kas draugam zvana vēl pirms kārtīgi sākuši meklēt kārtējo slēpni. Ir slēpņotāji, kuri slēpņus atrod tikai paši un draugam nezvana. Ir slēpņotāji, kas zvana draugam, risinot mistērijas. Ir slēpņotāji, kas zvana draugam, lai kopīgi dotos slēpņot. Ir tādi slēpņotāji, kuri tajā vietā, lai dotos slēpņot, labprātāk ar draugiem uzgrillē kādu cūku un uzdzied dziesmiņas.

Šis slēpnis ir veidots, lai godinātu draudzību un biedriskumu slēpņotāju vidū, un tā atrašanai tev būs jāpaveic pavisam vienkāršs uzdevums - jāpiezvana kādam draugam, kas šo slēpni jau ir atradis un jāpajautā - kur tad ir šis slēpnis. Ja tev šādu draugu nav (vai, piemēram, ceri uz FTF), vari zvanīt arī autoram (ja tev nav autora numura, apskati vēl kādu viņa veidotu slēpņu aprakstus, tur tāds atradīsies).

Būšu pateicīgs, ja savā logā uzrakstīsi, kurš bija tas cilvēks (draugs), kas tevi iepazīstināja ar slēpņošanu. No sevis varu teikt - tas bija Normis.

Additional Hints (No hints available.)