Skip to content

This cache has been archived.

kazhe: Events noslēdzies, šahisti aizbraukuši.

More
<

Tornis uz e5

A cache by kazhe Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 30 August 2014
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pirmā slēpņotāju meistarība šahā, atvadoties no 2014.gada vasaras.


Miķeļtornis ir viena no lielākajām šaha figūrām Latvijā - lai šaha spēlē varētu izmantot šo 56 metrus augsto figūru, būtu nepieciešamas patiešām ļoti spēcīgas rokas. Eventa dalībniekiem būs atļauts izmantot arī standarta izmēra šaha galdiņus.

Piezīme: Apraksts tiks precizēts un papildināts, pasākuma datumam tuvojoties.

Kas īsti tur notiks?

Lai šo pasākumu tu varētu atzīmēt kā apmeklētu, tev būs jāpiedalās Miķeļtorņa atklātajā šaha meistarībā. Visi apmeklētāji tiks izlozēti dalībai izslēgšanas turnīrā (spēles zaudētājs izstājas formāts) šahā, lai noskaidrotu Miķeļtorņa meistara goda ieguvēju. Līdz ar to gadījumā, ja tev nekad nav nācies spēlēt šahu, pirms pasākuma OBLIGĀTI iemācies vismaz gājienus un figūru nosaukumus, lai kādā brīdī nenosauktu Dāmu par karalieni, bet laidni - par locekli.
Līdzās izslēgšanas turnīram nopietnākie šaha cienītāji aizvadīs arī grupu turnīru, kur katrs izspēlēs ar katru, tādējādi iegūstot objektīvākus rezultātus nekā ātrajā pirmajā turnīrā. (Divu turnīru doma ir tāda, lai vienlaikus ikviens būtu uzspēlējis šahu un tomēr mazāk entuziastiskie dalībnieki nebūtu šīs spēles nomocīti).
Ļoti, ļoti svarīgi: dalība izslēgšanas turnīrā ir nosacīti obligāta! Spēļu gaita būs jāprotokolē un līdz ar to protokoli pildīs viesu grāmatas funkciju. Ja nebūs spēles protokola, kas apliecinātu, ka tu piedalījies šajā eventā, tad atbilstoši manai izpratnei tu tajā nebūsi piedalījies. Taču, tā kā eventu noteikumi paredz, ka jebkurš garāmgājējs, kas ir sasveicinājies ar pasākuma dalībniekiem, ir tiesīgs atzīmēt pasākumu kā apmeklētu, respektēšu šo punktu, bet tas man neliegs "statistiķus" par tādiem arī dēvēt. Protams, tu vari slēpņošanas tūres laikā nobraukt garām un teikt "paldies par pasākumu!", bet tā tad jau būs tava problēma, ne manējā.
Ja kas - spēles galdiņus ņemam līdzi paši, organizētājs tos nodrošināt nevar.
Līdzās šaham pasākumā varēs nodoties arī citām spēlēm (kādas nu paši paņemsiet līdzi): piem., dambretei, vilcieniņiem, Katanai vai stakaniem.


Pasākuma norise
Pasākuma norises vieta - IvetasZ vasaras māja "Stūrīši" Miķeļtornī ar iespējamu pasākuma daļēju vai pilnīgu pārcelšanu lietus, krusas, sniega vai citu nokrišņu dēļ uz tuvējo krogu (pamests, alko'olu tur iegādāties nav iespējams). Zupas katla vajadzībām no dalībnieka tiks gaidīts ziedojums €1.41 apmērā (godīgs eiro ieviesējs!). Var mēģināt, bet nesolu, ka izdosies (un - tikai tad, ja būs interesenti), doties eksursijā Miķeļtorņa bākā. Visādi citādi pasākums plānots neformālā gaisotnē, dreskods šoreiz nav paredzēts. Organizētāji atgādina, ka Mihaila Tāla stila smēķēšana spēles laikā mūsdienās nav atļauta.
Mācību video
Pulcēšanās: 14:00 - 15:00
Svinīgā uzruna: 15:00
Šaha turnīra sākums: 15:05
Šaha turnīra beigas: kad nu sanāks
Turpinājumā: zupa, seno ugunskuru nakts utt.
Vēl piebildes: vēlams paņemt līdzi kādu segu, uz kā sēdēt (var arī - saliekamos galdus, krēslus, piepūšamus banānus, kas nu kuram gadās). Varēs kurināt ugunskuru (malka gan atradīsies) un cept kabaču šašliku (vai ko nu katrs paķers līdzi). Turpat pasākuma norises vietā pieejamas teltsvietas nakšņošanai. Ļoti ieteicams ņemt līdzi savus zupas traukus: būsim draudzīgi videi un nelietosim plastmasu!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.