Skip to content

This cache has been archived.

Knagis: Paldies apmeklētājiem, uz tikšanos turpmākos eventos!

More
<

Meži, zirgi, slēpņi...

A cache by Knaģis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 30 August 2014
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Sadarbībā ar Rīgas Mežiem un zirgu stalli Erceni piedāvāju atzīmēt vasaras tuvojošos noslēgumu ar kārtīgu pasākumu pie dabas krūts.

Visas dienas garumā varēsim nodarboties gan ar dažādām sabiedriski noderīgām darbībām, gan apgūt jāšanas pamatus vai doties nelielā izjādē.

Sabiedriski noderīgie darbi neaprobežosies ar atkritumu vākšanu - lielāks uzsvars tiks likts uz mežu sakārtošanu, piemēram, iezīmējot biotopus. Rīgas Mežu mežsargi nodrošinās ne tikai ar darbu, bet arī pastāstīs, kāpēc tas, ko darām, ir svarīgi. Par visu nepieciešamo (cimdi, maisi) būs parūpējušies organizatori.

Būs dažādas iespējas iepazīties ar zirgiem - gan praksē izbaudīt, ko tas īsti nozīmē - turēt savu zirgu (notīrīt, apseglot u.tml.), gan uzkāpt zirga mugurā, neatkarīgi no priekšzināšanām. Bērnus iespēju robežās izvizinās bez maksas (arī pašus mazākos uz speciāli trenēta zirga), pieaugušajiem varētu būt nepieciešams samaksāt simbolisku summu.

11:00 - ierašanās dotajās koordinātās, kur notiks izjādes un organizēšanās
11:30 - sadalīšanās komandās darbam mežā
12:00-15:00 - darbs mežā (noteikti būs arī alternatīvas iespējas)
14:30-16:30 - izjādes bērniem
15:00-18:00 - izjādes lieliem bērniem un pieaugušajiem
16:00-17:30 - kolektīvā šašliku cepšana
19:00 - vasaras gandrīz-beigu atzīmēšana jūras krastā (netālu no Kalngales šūpuļtīkla, dedzinot tematisko ugunskuru)

Rakstot savu will attend logu, lūdzu, uzreiz vai nu logā vai arī PM atrakstiet man savas vēlmes attiecībā uz izjādēm. Tas ir nepieciešams, lai varētu laicīgi sarunāt atbilstošu skaitu zirgu un treneru un nenāktos stāvēt un gaidīt garās rindās. Noteikti pieminiet savu līdzšinējo pieredzi, bērniem norādiet vecumu. Šī paša iemesla dēļ vēlams ierasties līdz 12:00 vai telefoniski informēt, ja tiksiet tikai vēlāk - lai mēs vēl pēdējā brīdī varam veikt atbilstošas izmaiņas grafikā.

Kā jau būs pierasts šādos pasākumos, veidosim kolektīvo pusdienu/vakariņu galdu no atvestajiem groziņiem. Kā ierasts, organizatori būs sarūpējuši grillu, ogles un instrumentus, pašiem jāņem līdzi tik daudz gaļas, dzērienu utt., cik plānojat apēst.

Ziedojums pasākuma nodrošināšanai - piegaušajiem 1 euro, bērniem līdz 16 gadiem 0.50 euro, bērniem līdz 10 gadiem nekas.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.