Skip to content

This cache has been archived.

sapnix: Arī es tur biju, medus lija, pār lūpām tecēja, bet mutē netika

More
<

Ar mani atkal runā kaijas

A cache by Intīmo procedūru kabinets Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 July 2014
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Meine Liebe Damen und Herren! Krāsaini tērpi, puķes un lūpas jeb Ar mani atkal runā kaijas 5!
It's time to chill! Feel nice summer breeze near Baltic See. No worries, no hurries, no rush, no crash ... just us! We are going green! Mir druzba festival!

Lai nebūtu jūs jānomoka ar to pašu tekstu, ko katru gadu, par godu piektajam jubilejas AMARK pasākumam sagatavoju nelielu info grafiku


infogram
*izmantoti to dalībnieku dati, kuri ir apmeklējuši kādu no AMARK.

Ja Jūsu pirmā reakcija bija - Ō, Sapnis kaut ko jaunu uzrakstījis - apsveicu, Jūs visticamāk ne pirmo reizi esat ar kaijām uz jumta!

Kas šogad būs savādāk?

Iesākumam vēlos vērst Jūsu uzmanību, ka šis ir jubilejas events - #AMARK5.
Lai arī es piederu pie cilvēkiem, kuri uzskata, ka labas lietas nav jāmēģina uzlabot, šogad pasākums tiks nedaudz papildināts.

Šajā eventā pirmo (jācer, ka ne pēdējo) reizi AMARK vēsturē tiks izcīnīts AMARK ceļojošais kauss. Īpašu aprīkojumu vai apģērbu, lai piedalītos izcīņā protams nevajadzēs.
Dress code arī šogad ir nemainīgs un tā ievērošana ir obligāta.

AMARK ceļojošā kausa izcīņa un autora svētku uzruna sāksies 15.00, pulcēšanās no 14 vai agrāk.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

- Tiešām jāvelk tas baltais krekls/kleita? Citi arī vilks?
Atbilde: Jā, vienmēr visi dalībnieki ierodas tērpušies atbilstoši dress code. Tu nebūsi tāds vienīgais!

- Nez vai vēlāk drīkst ierasties?
Atbilde: Jā, drīkst. Tomēr autors priecāsies, ja šogad ieradīsieties uz paredzēto sākuma laiku

- Ko man ņemt līdz?
Atbilde: Visu to pašu, ko parasti ņem līdz izbraucienam pie jūras. Noderēs gan Uno, gan peldbikses, saulesbrilles, sauļošanās krēms, lietussargs, volejbola bumba, dvielis vai pleds, kaut kas ko apēst, kad paliek garlaicīgi un neiztrūkstošais AMARK simbols - arbūzs ar kuru cienāt klātesošos

«Eu, par ko bazars?» jeb informācija iesācējiem

[Lat] Visi, jo īpaši slēpņotāji ar stāžu, laipni aicināti pievienoties vasaras izbraukumā pie Baltijas jūras. Events tiek rīkots par godu pirms sešiem gadiem geo čatā tumšas ziemas naktīs dzimušajai idejai, par vienkaršu čilošanu jūras krastā. Taisnības labad jāatzīst, kopš tā laika eventu kultūra Latvijā ietekmējusies no pasaules tendencēm. Joprojām nekādas kastītes jāmeklē nebūs, nekur nebūs jāuzkāpj, nekur nebūs jāielien utml.
Galvenā doma: Atpūta pie jūras. Zēni dzena bumbu, meitenes dzenā zēnus. Lidzi ņemam vīnu, saldējumu, sviestmaizes, bērniem sulas un limonādes. Neaizmirstam par piknika segām.

Dress code: Oficiālais pasākuma ģērbšanās stils: zēniem - balti uzvalka krekli (vienkrāsaini nozimē, ka tie nav ne rūtaini, ne strīpaini, T-krekli netiek akcepteti!.) Kreklu piedurknes drikst but uzlocitas, kaklasaite nav nepieciešama & šorti vai auduma bikses. Džinsi nav ieteicami, bet autors varetu atseviškos gadijumos pievērt acis. Meitenēm: baltas blūzes vai puķainas kleitas utml. Ludzu, mīļās meitenes, reizi gadā atcerieties, ka esat meitenes! NEKĀDU BIKŠU!

Norises laiks: Ierašanās planota no pulksten 14 (tie, kas velas, var ierasties agrak un ieskribelēt smiltis lielus 3 slavenos burtus - GEO) pasakuma kulminacija ~ pulksten 22 līdz ar saulrietu. Tā kā ši tomer ir tikai diena pie jūras, tad nesagaidu, ka visi sēdes no-līdz.
A ko mes tur darisim(?): Ka jau tika minēts, zēni dzenā bumbu, slinkākie čillllo, drosmīgākie peld, nīkuļi sauļojas utt utjp, galu gala rosiniet savu iztēli. Šis taču patiesībā ir tikai iemesls.

Izskatās, ka pasakums ir slikti organizets.
Bušu vel precizaks - pasakums ir liela improvizacija. Tomer, kurš gan no mums plano sikumos dienu pie juras? Tieši ta to ari uztveriet, ka iespeju pabut ar lidzigiem interesentiem pie juras.


Sociālie tīkli: Visi twitter lietotāji sarunās par un ap šo eventu pirms, pēc un TĀ laikā aicināti lietot hashtagu #AMARK

NB! Pasākuma laikā pastāv varbūtība, ka jūs tiksiet filmēti & fotografēti, uzņemtais materiāls tiks saglabāts un publicēts publiskajā tīmeklī! Ja nepiekrītat šim nosacījumam, lūdzu neapmeklējiet šo pasākumu! Pasākumā kā ierasts darbosies video logbooks

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums netiek atcelts tomēr lietus var nedaudz traucēt sauļoties! Organizatori nekādu pretūdens aizsardzību nodrošināt neplāno.

[Eng] Summary: Event organized according to chat session of local geocachers some winter evening. The main thing: it's just chill near Baltic See. No tasks to do, no cache to look for. Just us! Playing volley, swimming and catching sun :) Event will take place from 2pm till sunset(aprox 10pm).

There is dress code also: for man: white suite shirt (no need for suite or tie). Organizers would love if your shirt was with no stripes or squares just one plain white color. You can change this due day. For ladies: summer dress with flowers are welcomed! Participating in pants for ladies is prohibited! Please remember once per year, that you are ladies! For both: Jeans are not welcomed, but owner may forgive you that.

Transportation: Since around event place is dune area, please park your car at given parking waypoint and rest of road walk. If you have any questions feel free to contact me!

Additional Hints (Decrypt)

TRB

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.