Skip to content

geovip-in-het-doolhof Traditional Cache

This cache has been archived.

Penelope: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan en/of het niet vindbaar kunnen zijn gedurende lange(re) tijd.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email.
Als de cache binnen 3 maanden hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

More
Hidden : 7/4/2014
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

-


Kattenbroek is een wijk in de stad Amersfoort, in de Nederlandse provincie Utrecht. De in het begin van dejaren '90 gebouwde wijk bevat circa 4600 woningen. De wijk is gebouwd in het buitengebied van de voormalige gemeente Hoogland.

Bij het ontwerp was een uitgangspunt een woonwijk te bouwen die niet standaard zou zijn.

Ontwerper Ashok Bhalotra wilde een gezonde, veilige en vrolijke omgeving, waar mensen zich thuis voelen en kriebels krijgen om te dromen. Hij heeft hiervoor gebruikgemaakt van thema's en metaforen, iets wat vanaf dat moment vaker werd toegepast in de stedenbouw. In Kattenbroek staan de bekende brugwoningen van architectLeo Heijdenrijk, alsmede een kasbah-project van de bekende architect Piet Blom, genaamd de Gesloten Stad.

De wijk is genoemd naar de even buiten de wijk gelegen Boerderij Kattenbroek.

Additional Hints (Decrypt)

Qr gjrr va urg zvqqra ina urg ebaqwr

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)