Skip to content

This cache has been archived.

RAFAL.P: Event zakończony!

More
<

Trackables go to Paris!

A cache by RAFAL.P & Elvis7 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 25 August 2014
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Twoje przedmioty podróżne mogą odwiedzić Paryż!

Przyjdź na wydarzenie, wymień się osobistymi doświadczeniami na temat geocachingu, opowiedz innym o swojej pasji, a przy okazji przekaż przedmioty podróźne osobom, które we wrześniu wybieraja się do stolicy Francji, jeżeli tylko chcesz, żeby odwiedziły one jedno z najpiękniejszych miast świata!


W dniach 10-11 września dwójka geocacherów z Warszawy, RAFAL.P i Elvis7, będzie przebywać w Paryżu. Może to być doskonała okazja do przekazania im Twoich przedmiotów podróżnych, celem odwiedzin tego pięknego miasta lub zdeponowania ich w jednej z paryskich skrytek.

RAFAL.P kilka tygodni temu wykonał tam rekonesans! Są w Paryżu takie skrytki, które chętnie przyjmą Twój przedmiot podróżny, a niektóre z nich znajdują się nawet w samym sercu miasta, blisko jego symbolu - wieży Eiffla.

Jeśli chciałbyś z tej okazji skorzystać, a przy tym porozmawiać chwilę o geocachingu, przyjdź 25 sierpnia pod budynek Teatru Wielkiego. Będziemy tam na Ciebie czekać z widocznym oznaczeniem nazwy wydarzenia.

Wydarzenie zaplanowano na 25 sierpnia. Rozpocznie się o 16:30 i potrwa 45 minut, czyli do 17:15. W czasie wydarzenia uczestnicy będą mogli wpisać się do specjalnie przygotowanego na ten cel logbooka. Wydarzenie ma charakter otwarty. Wszyscy geocacherzy mile widziani!

Zapraszamy!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.