Skip to content

<

Kopuły

A cache by marcinpiotr Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/20/2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jest to kesz zagadkowy. Aby dotrzeć do pojemnika finałowego należy odpowiedzieć na kilka pytań. Pojemnik mały na koordynatach. Proszę o staranne i delikatne podejmowanie pojemnika. Pojemnik niedemontowalny. Odkręć.


Skrytka pokazuje największe w Polsce i jedno z największych w Europie studiów produkcji filmów i efektów specjalnych. Futurystyczny wygląd i już bogata historia czyni z tego miejsca obiekt  zainteresowania. Dotarcie do pojemnika finałowego zobowiązuje szukającego do zapoznania się z informacjami o tym miejscu. Sumy cyfr jakie są wynikiem odpowiedzi na poszczególne pytania dotyczące kopuł pozwolą uzupełnić kordy pojemnika finałowego.

Dodawaj litery: A - Ile kopuł jest w całym kompleksie. B - Ile liter jest w nazwie zwierzęcia widniejącego w logo obiektu. C - Ile liter ma imię i nazwisko założyciela kopuł. D - Ile razy litera "a" występuje w nazwie miejscowości w której znajdują się kopuły. E - Jak nazywa się las przy którym wybudowane są kopuły (nazwa dwuczłonowa). Suma kontrolna cyfr od A do E wynosi 51. Koordynaty pojemnika finałowego: N: 50.06.(119+A+B+D) E: 19.32.(918+E+C) Miłej zabawy. Kordy początkowe są tylko i wyłącznie orientacyjne aby dotrzeć w okolice kopuł i rozwiązać zadania.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.