Skip to Content

<

Jaunbūves skaistumi

A cache by mmmstislav Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/11/2014
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

[LV] Ar šo slēpni vēlos parādīt jums savu mikrorajonu, kur daudzi vakari bija pavadīti staigājot, kur blakus ir viss nepieciešamais un pat vairāk.


[LV] Es piedāvāju jums pastaigāties. Šis rajons saucas Jaunbūve, un es mīlu to par mierīgumu un praktiskumu. Ja gribat izjust to pašu, ko es, tad izvēlieties pastaigai mierīgu vakaru, labāk brīvdienās. Tā būs labāk gan jums, jo būs mierīgāk, gan drošāk slēpnim, jo viņš atrodas tādā vietā, kura periodiski paliek ļoti publiska. Visiem būs labāk, ja jūs profesionāli izliksieties, ka vienkārši staigājat un atpūšaties, lai nebūtu aizdomu. Iesaku apmeklēt gala vietu tumšajā laikā, un visu atstāt tieši tā, kā bija. Gala koordinātes var būt nedaudz neprecīzas, bet nedaudz!

[LV] Šīs nelielas pastaigas sākums ir mana standarta vakara maršruta sākums - Jaunbūves bibliotēka. Ļoti ērti, ka bibliotēka ir ne tikai pilsētas centrā, bet arī šeit, blakus mājām. Kad atnāksiet pie bibliotēkas, virs galvenās ieejas redzēsiet neparastu zīmi. Saskaitiet kvadrātus tajā. Tā būs vērtība A.


 

 

 

 

 

 

[LV] Stāvot pie bibliotēkas, jūsu redzeslokā būs lielveikals. Dodieties pie viņa. Jūsu uzdevums ir saskaitīt, cik ATM (bankomātu) atrodas ārpus veikala ēkas. Tā būs vērtība B.

[LV] Tālāk jums būs jāiet pie ēkas uz Jelgavas iela 7. Tas ir futbola un vieglatlētikas stadions Celtnieks, kurā ir arī baseins un viesnīca. Pašlaik tur notiek Latvijas Virslīgas spēles, kur pilsētas godu aizstāvē futbola klubs BFC DAUGAVPILS. Fotogrāfija, kura atrodas zemāk, ir uztaisīta blakus vienai no ieejām stadionā. Jums jāatrod šī vieta, un atrodoties ar seju pret redzamo bildē ēku, jums aiz muguras būs vārti. Saskaitiet kvadrātus uz šiem vārtiem, tā būs vērtība C.


 

 

 

 

[LV] Tālāk dodieties pēc adreses Jelgavas iela 54, kur atradīsiet spīdveja stadionu. Šis sporta veids var teikt ir kļuvis par Daugavpils nacionālo sporta veidu. Spīdvejs ir ļoti populārs un uz katrām sacīkstēm pulcē pilnas tribīnes, kuras jūs varat apskatīt caur vieniem no vārtiem. Bet no sākuma jums jāatrod uz sienas akmens plāksnīti, kura ir redzama bildē. Aizkrāsots skaitlis būs vērtība DEFG.

[LV] Neejiet prom un tomēr ieskatieties pašā stadionā. Atrodiet attēlotos fotogrāfijā vārtus. Uz izkārtnes ar stadiona nosaukumu jūs atradīsiet skaitli. Tā būs vērtība HIJK.

[LV] Šīs pastaigas laikā jūs obligāti ieraudzīsiet attēlā redzamo unikālo celtni - pīķi, Slāvas Skvēra centrā. Šis parks ir veltīts uzvarai pret Nacistisko Vāciju 1945. gadā. Šeit katru gadu 9. maijā sākas tā sauktā Veterānu Gājiena maršruts, un šis gājiens turpinās pa visu pilsētu līdz mužīgajai ugunij pilsētas centrā. Jūsu uzdevums ir ne tikai izbaudīt šo parku, bet arī saskaitīt, cik tajā ir akmens pieminekļu. Tā būs vērtība L.

Slēpnis atrodas koordinātēs N 55° 52.XYZ' E 026° 33.STU'.

X = K - I + 2*L - (H+D) + 1
Y = C/2 - L
Z = X - 1
S = A - 1 - L
T = ((D*E*F*G)/(J*K*(A - C/2))) - C/4 + 1
U = (D*E*F*G*H*I*J*K)/(BHJJG)

VEIKSMI!!!


 

 

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

74 Logged Visits

Found it 61     Didn't find it 4     Write note 5     Enable Listing 1     Publish Listing 1     Owner Maintenance 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 2 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.