Skip to content

This cache has been archived.

Dīleris: Bija saulains pavasara rīts. Dr.Hofmaņa sekotāju kabineta sekretāre Skaidrīte straujā solī devās pāri pagalmam. Viņas, pirmo reizi šopavasar, uzvilktās augstpapēžu kurpes klaudzēja uz asfaltseguma. Vējš raustīja viņas matus. Soļi kļuva arvien steidzīgāki. Sarkanā lakādas somiņa noslīdēja no pleca. Skaidrīte sagrāba to aiz siksniņas un aši uzstīvēja atpakaļ plecā. Viņas rozā mētelis plandēja vējā. "Tas nevar būt, tas nevar būt," viņa visu laiku atkārtoja pie sevis.

Augstpapēžu kurpes atskanēja trepjutelpas stūros kā brīdinošs signāls. Ieskrējusi kabinetā viņa nometa uz galda dzeltenās narcises un rokassomiņu. Pa laboratorijas durvju spraugām vēlās melni dūmi. Iekampusi mutē gaisu viņa spēji atrāva vaļā laboratorijas durvis. Skaidrītes elpa aizcirtās. Viss kabinets piepildījās ar dūmiem. Skaidrītes acis asaroja, līdz viņa neizturēja un izpūta gaisu. Klepodama un rīstīdamās, pa ceļam nogāžot kolbas, viņa centās tikt līdz logam, kurš šogad vēl nebija vērts vaļā. "Tas ir kaut kas jauns un spēcīgs," nodomāja Skaidrīte pēdējiem spēkiem cenšoties atdabūt vaļā logu, "viņi tiešām atsākuši eksperimentus ar pastiprinātas iedarbības kapronu!"

More
<

Pa kreisi.

A cache by Dīleris Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 17 November 2014
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Labdien mani dārgie saulstariņi. Kalendārā skatoties, sen nav bijis neviens events — šī nepilnība būtu jālabo.25.06.2013. Ministru kabineta rīkojums Nr.278 "Par darba dienu pārcelšanu 2014.gadā" paredz pārcelt darba dienu no pirmdienas, 2014.gada 17.novembra, uz sestdienu, 2014.gada 22.novembri. Saite uz rīkojumu


Tāpēc dr.Hofmaņa vārdā nosauktā doktorāta jautrais kolektīvs piedāvā jums, mūsu dārgie pacienti... tas ir, slēpņotāji kvalitatīvu kaprona eventu. Konceptuāli jau viss kā parasti — katram dalībniekam būs jāapmeklē kautkādi punkti un tajos jāveic dažādi vingrinājumi, kā rezultātā tiks iegūta finiša vieta. Tāds kā multislēpnis. Kontrolpunkti ir izvietoti visādās ikdienišķās un parastās vietās, kurās it kā nav ko redzēt. Bet vai jūs ikdienā šīs vietas labprātīgi apmeklētu?
Sīkāk par kontrolpunktiem, to atrašanās vietām un kas tur vispār jādara jūs uzzināsiet 17.novembrī, tieši pulksten 11:17, ja vien būsiet pievienojuši "Will attend" ierakstu. Lūdzu ievērojiet, ka dalību pasākumā vēlams pieteikt līdz 16.11.2014 21:00. Pēc šī laika saņemto ierakstu autoriem uzdevumu piegāde uz nenoteiktu laiku varētu aizkavēties.


Vēl svarīga nianse — events jums sāksies tur, kur jūs būsiet 17.novembra rītā, mītā ierasties nav obligāti.
Aptuvenais maršruta garums varētu svārstīties starp 30 un 40 km, atkarībā no jūsu navigācijas prasmēm un izvēlētajiem pārvietošanās līdzekļiem — auto brauc ātrāk, bet ar velo var izšmaukt pa taisno.


Veiksmīgas uzdevumu izpildes rezultātā, vai arī gluži pretēji — savas sakāves atzīšanas rezultātā ap kādien pukstens sešpadsmitiem sāksim ēst, dzert un dalīties ar piedzīvojumu stāstiem kādā publiskā ēstuvē. Turpat arī būs logbuks, ja tas kādu interesē.


Veiksmīgai dalībai būs nepieciešami šādi-tādi palīglīdzekļi:
— Tālrunis vai planšete ar pieeju internetam (vai vismaz karte ar publiskajiem wifi)
— Pietiekams daudzums elektroenerģijas telefonam vai planšetei
— Ierīce, kura spēj aiznavigēt uz brīvi ievadītām koordinātēm.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.