Skip to content

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a one month and it is lost, completely damaged or inappropriate. Usually caches are visited and maintained within 30 days after disabling.
If you wish to unarchive your cache then please contact me using GC code or link of this cache.

If there are still leftovers from container I would appreciate if other players could collect them so that there are no trash in the nature.

Happy geocaching!

More
<

Latgales Zoo

A cache by mmmstislav, koblence Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/03/2015
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

[LV]Slēpnis ir veltīts ļoti eksotiskai vietai Daugavpilī - Latgales Zoodārzam. Kastē ir logbuks, pildspalva, kuru, lūdzu, neņemiet sev, un mantiņas, kuras droši varat ņemt un likt savas - vietas daudz!

[ENG] This cache is dedicated to the very exotic place in Daugavpils - Latgales Zoo. It contains a logbook, a pen, which is not likely to take out, and a lot of exchange stuff.


[LV] Par zoodārzu:
Latgales zoodārzs ir neliels municipāls zoodārzs, Daugavpils pašvaldības budžeta iestāde, kura mērķis ir bērnu un pieaugušo ekoloģiskā audzināšana un izglītošana saskarsmē ar dzīvniekiem. Zoodārzs atrodas netālu no pilsētas centra.

Te, mākslīgajos džungļos, rāpo plankumaini pitoni, krastā sauļojas krokodilu kaimani, dīķī peld sarkanas karpas koi, liānās lēkā jautras makakas un somaiņi cukura posumi, peld, svilpo, ložņā, lēkā un lido daudzi citi tropu dzīvnieki. Bērni var arī paglaudīt pūkaino trusīti, paspēlēties ar aizkustinošām jūras cūciņām un pabarot zivtiņas džungļu dīķī.

Zoodārza ekspozīcijā un laboratorijā dzīvo dažādi eksotiskie dzīvnieki, pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodīli, bruņurupuči, iguānas, skorpioni u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki.

Ikviens interesents ekspozīcijā var aplūkot dzīvniekus, kā arī pasūtīt ekskursiju, tematisko stundu konferenču zālē, piedalīties konkursos dabas draugiem u.c.

Zoodārza darbinieki veic pētniecisko darbu ekoloģijas, zookultūru un ekoloģiskās pedagoģijas jomā, pēta dzīvnieku dzīvi un cenšas saglabāt apdraudētas Latvijas dzīvnieku sugas.

[ENG] About the zoo:
 It is a small zoo, but there are a lot of exotic animals there, and their "houses" are built in a very cute and diligent way - it's a real pleasure being there! You're welcome to visit it and see everything yourself!

[LV] PAR SLĒPNI:

Lai atrastu slēpni, jums būs jānāk iekšā un jānopērk biļete, kuras cena ir simboliska. 
Kaste atrodas  zoodārza teritorijā. Es uzliku viņu redzamā vietā, bet to nozaga Mutant Ninja Turtles. Jums tā ir jāatrod. Bet pirms doties uz zoodārzu, atrodiet atbildes uz šiem diviem jautājumiem (atbildes ir vienādas, izvēlieties jautājumu paši, kurš labāk patīk):
1) Pēc vienas no versijām, vienas Francijas upes nosaukums nāk no ķeltu vārda, kurš apzīmēja VIŅUS. Bet daži zinātnieki uzskata, ka tieši VIŅU dēļ ir izzuduši Peninu meži Lielbritānijā. Nosauciet VIŅUS.
2) Krievu Vikipēdijā, aprakstot VIŅU darbu, tiek minēts "smilšu pulkstenis" kā zīme, ka darbs drīz būs paveikts. Nosauciet VIŅUS. 

Atslēga, ar kuru atvert kasti, glabājas pie viena no VIŅIEM!

Šo slēpni nav iespējams dabūt, neizejot zoodārzu.
Liels lūgums!!!  Nekādā veidā netraucējiet zoodārza apmeklētājiem, darbiniekiem, dzīvniekiem, un ievērojiet zoodārza noteikumus, kā arī esiet klusi un pieklājīgi un nebojājiet neko. Tas nav nepiciešams, lai dabūtu slēpni! Kā arī neaiztieciet neko pie personāla durvīm, tur jums nekas nepalīdzēs.
Darbinieku kolektīvs ir mazs un ļoti laipns, vienmēr gatavi atbildēt uz jautājumiem par dzīvniekiem un ne tikai! Esiet tik laipni, aizejot prom, atstāt visu tieši tā, kā ir bijis pirms jums! Paldies!

 

 

Zoodārza darba laiks:

Pirmdiena:    Slēgts
Otrdiena:       Slēgts
Trešdiena:    10.00 - 18.00
Ceturtdiena: 10.00 - 18.00
Piektdiena:   10.00 - 18.00
Sestdiena:    10.00 - 18.00
Svētdiena:     10.00 - 18.00

Ieejas maksa: 

Pieaugušajiem - 0.60 €
Skolēniem, studentiem - 0.30 €
Pirmsskolas vecuma bērniem - bezmaksas

[ENG] ABOUT THE CACHE:

To find the cache, you'll need to come in and buy a ticket, which is very cheap.
The box is inside the zoo. I've put it in a visible place, but it was stolen by Mutant Ninja Turtles. So you have to find it!

But before you go to the zoo, find an answer for these two questions (the answer is the same for both of them, you're up to choose, which one you prefer):
1) There is a version that the name of one of the rivers in France comes from the celtic word, which means THEM. Some scientists think that THEY were the cause of disappearance of the Pennine forests in Great Britain. Name THEM.
2) Russian Wikipedia, describing THEIR work, mentions „sand clock” as a sign that the work is close to the end. Name THEM.

The key, which you need to open the box, is to one of THEM

It's not impossible to log in in this cache if you don't walk through the zoo.
Please attention!!! Don't bother visitors, workers and animals!!! Be quite, gentle and don't spoil anything there, it is not necessary! Please leave everything in a way it was before you! And don't take anything next to the staff doors, it won't help you.

ZOO working time:

Monday:    Closed
Tuesday:       Closed
Wednesday:    10.00 - 18.00
Thursday: 10.00 - 18.00
Friday:   10.00 - 18.00
Saturday:    10.00 - 18.00
Sunday:     10.00 - 18.00
 

Ticket prices:

Grown-ups - 0.60 €
Scholars, students - 0.30 €
Under 7 y.o. - free

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.