Skip to Content

This cache has been archived.

Pingvīntīms: Events beidzās aizvakar, un lai kāds nepadomātu, ka pa viņiem ņirgājas, mēs šo eventu arhivējam.

More
<

MegaR♥ga2015, MiiT the penguins: Bubuļiem pa pēdām

A cache by Pingvīntīms Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 07 March 2015
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

"Toto, man šķiet, ka mēs vairs neesam Kanzasā!" nosēca ieridnieks Kovaļskis, pārlaidis skatienu pār postapokaliptisko atomkara ziemu, "šķiet, ka te nebūs ne siltas saulītes, ne sakarsušu liedaga smilšu, ne ņirbošu vilnīšu, ne baltas buras jūrā, ne runājošu kaiju..."


Turpinot īstenā Ziemeļpola meklējumus, pingvīni šogad pārcēlušies uz Vidzemes augstieni, kur, kā leģendas runā, mežos joprojām slēpjas partizāni un gaida brīvības saules uzaušanu pār Austrumķīnas impēriju. Arī šogad cīņas par vietu pie zupas katla solās būt skarbas un eksplozīvas. Tāpēc mūsu ieteikums jums: palieciet labāk mājās! Vidzemes guberņas vadība joprojām nav paveikusi mežu elektrifikāciju, līdz ar to naktī mežā būs tumšs. Arī ar apkuri tur ir ne visai - apsaldēsiet kājas, nomirsiet, un pēc tam vēl sūdzēsieties, ka pingvīni pie tā vainīgi. Un neviens jums tāpat neticēs, jo kurš gan Latvijas mežos pingvīnus redzējis? Apsaukās tik par narkomāniem un dzīs ārstēties. Es jau ar garantiju šādā pasākumā nepiedalītos - glāze karstvīna, jaunākā "The Big Bang Theory" sērija, mūžam uzticamie kartupeļu čipsi nodrošinās daudz baudpilnāku vakara programmu kā sudoku risināšana priedes galā, mēģinot atcerēties skaitāmpantiņu par priedes saknes atvasināšanu. Mežā tu noteikti apmaldīsies, sasmērēsi jaunās botes, varbūt pat pazaudēsi to foršo lukturīti, ko pasūtīji no Ķīnas. Vai tiešām tev to vajag?

Ja tomēr vajag, tad neaizmirsti paņemt līdzi atstarojošu vesti, lukturīti, vēl vienu lukturīti, kompasu, trepes (vismaz 6 metrus garas) (* jebkāds cits kāpšanas ekipējums ir aizliegts un atzīts par pingvīniem netīkamu), kādu rakstāmpiederumu, gabaliņu auklas, apaut ar mīlestību adītas zeķes un siltus cimdus, lai visi 14 pirksti ir siltumā. Pingvīnu drošības dienesta obligāta prasība ir naktī pa mežu staigāt grupiņās no vismaz diviem cilvēkiem, jo Latvijas mežos ir sastopami lūši un citi jagulāri, kas to vien gaida, kā nostreļīt tev pēdējo cigareti. Bariņā tomēr drošāk. Uzdevumu izpildei arī var gadīties, ka būs nepieciešamas trīs vai septiņas rokas (saldētas maisiņos nederēs).

Pulcēšanās, pucēšanās un pūcēšanās norādītajās koordinātās (vai to tuvumā) īsi pēc saulrieta - sākot ar pulksten 20:00. Starta šāviens atskanēs 21:00. Strādājam līdz pēdējam klientam vai kamēr mums apniks.

Organizatoriska informācija: dalības maksa pasākumā noteikta 5.55 EUR apmērā no personas (indivīda, dzīvas būtnes, dalībnieka, cilvēka) (apaļa summa, lai nebūtu jācīnās ar ceturtdaļcentiem), iemaksājāma skaidrā naudā, vēlams Lietuvas eiro monētās. Par atlaidēm arodbiedrības biedriem un Lielā Tēvijas kara veterāniem interesēties pie lodziņa.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.