Skip to content

Mototrase Traditional Geocache

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a one month and it is lost or completely damaged. Usually caches are visited and maintained within 30 days after disabling.
If you wish to unarchive your cache then please contact me using GC code or link of this cache.

If there are still leftovers from container I would appreaciate if other players could collect them so that there are no trash in the nature.

Happy geocaching!

More
Hidden : 02/08/2015
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Šajā vietā kādreiz atradās Ogres mototrase, taču jau vairāk kā 20 gadus tā netiek izmantota. Tagad par mototrases eksistenci liecina vien zemē ieraktās auto riepas, kas iezīmēja trases, kā arī blakus esošā autoceļa malas, un tiesnešu tornis no kura pāri palicis vien pirmais stāvs.

Neskatoties uz trases bēdīgo likteni, tā joprojām ir apskates vērta vieta. No tiesnešu torņa drupām paveras jauks skats uz kādreizējo dārzkopības savienību (nu jau dzīvojamo rajonu) "Lašupes".

Pats slēpnis ir mikro izmēra konteineris, kas satur viesu grāmatu (rakstāmais jāņem līdzi pašiem). Gadījumā ja mitruma vai citu dabas stihiju dēļ kļūst apgrūtināta metāliskā konteinera atvēršana, uzskatīsim to kā papildus uzdevumu- fotologs nebūtu vēlams.

Additional Hints (No hints available.)