Skip to content

This cache has been archived.

Knagis: Slēdzam ciet.

More
<

MRPT: Lielā talka

A cache by Knaģis Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 25 April 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Lielās talkas ietvaros (šoreiz pasākums būs publisks, reģistrēts www.talkas.lv) aicinu kolektīvi satīrīt mežu, kurā atrodas MRPT slēpņi. Sāksim darbu dotajās koordinātās, plašā lokā virzoties uz Kalngales pusi. Waypoints sadaļā uzskaitītas vietas, kur ir kāds zīmīgs atkritumu daudzums, kā arī norādīta vieta, kur pulcēties, lai notiesātu organizatoru sarūpētās desas pēc talkas.

Talkas vietā var ierasties no 9:00, darbu diez vai pietiks ilgāk kā līdz 13:00. Tiks izsniegti gan atkritumu maisi, gan cimdi. Lūdzu ņemt vērā, ka šogad lielās talkas maisi ir diezgan smērējoši, līdz ar to lūgums nevilkt gaišās bikses...

Lielās talkas organizatori sarūpēs desu grozu, CITO organizators ieradīsies ar ceļojošo grilu, pašiem atliek līdzi paņemt dzeramos un jebkādas citas uzkodas.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.