Skip to Content

<

Kus kamene

A cache by FrantaPonozka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/20/2015
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 

Tato keš je jen malá pozornost věnována laladobrydenové za to, že semnou vydržela už 1 celý rok, což není určitě lehké! Touto keškou ji možná popudím k udělání ještě další a bude malá série. Druhá možnost je, že se naštve a už mě neuvidíte :-D

Chtěl jsem vybrat pěkné místo s výhledem, poblíž originálního Kusu dřeva a nakonec se povedlo. Když si vylezete úplně do koruny, tak to stojí za to! Čekejte, že skrýš je trošku nepředvídatelná a úplně jiná než ostatní, vlastně jako lala. Věřím, že hned jak ji publikují, vezme nutnou výbavu a půjde se podívat co jsem zase provedl za volovinu. Někomu se umístění bude líbit a někomu ani trochu ;-)
Tenhle Kus kamene tady vznikl i pro blížící se výročí jeho o rok staršího příbuzného Kus dřeva a samozřejmě pro výhled do hezké krajiny z perspektivy "bláznů", kteří si nedají říct a budou pořád lozit na tyto přírodou vytvořené, velké, vždy jinak tvarované nesmysly. Procházka a k tomu kapka adrenalinu je to nejlepší co nás "Geocestovatelé" může potkat. Opět vás zatáhnem na kraj lesa a do míst, kde to nezná každý.


Za opětovnou pomoc s grafickou úpravou listingu děkuji Bedyovi a za betatest Prassecakovi!
fotohint:
Additional Hints (No hints available.) 

Find...

100 Logged Visits

Found it 83     Didn't find it 2     Write note 11     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Owner Maintenance 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 75 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.