Skip to Content

This cache has been archived.

2vkjmch: Bylo to fajn, ale je čas poslat event spát.
Tak zase za rok
Mamut

More
<

Den kurete vindaloo 2015 - Plzen

A cache by 2vkjmch Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, May 18, 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Den kurete vindaloo 2015STOP STAV


Rád bych stejně jako před rokem pozval všechny milovníky pálivých pochoutek na plzeňský Den kuřete vindaloo, který se koná 18.5.2015 od 17:30 hod v "salonku" restaurace Everest. Myšlenka eventů vznikla na popud milovníka seriálu Červený trpaslík weri.cz a event se už po několikáté koná v Praze a Pardubicích. U nás bude tak jako minulý rok na prvním místě zdlábnutí pálivé dobroty kuřete vindaloo, která prověří odolnost našich těl :-). Vypůjčím hlášku z Červeného trpaslíka:

"Jak andělské pohoštění! Já mám vindaloo, i když nevím, co to je."

 

Event je oproti ostatním "vindaloo eventům" po republice odlišný v tom, že neklade důraz na perfektní britský sitcom a že není víceméně striktně určen váš jídelníček. Porce kuřete vindaloo nebudu dopředu objednávat na přesný počet. Budu ale rád, když do "Will Attend" logů napíšete, že si ho dáte. Nahlásím alespoň počet přibližný, aby se na nás trochu připravili. Co si nakonec na místě objednáte bude na vás - třeba si můžete říct, že chcete vindaloo pálivější ;-). Také bych rád, kdyby všichni zájemci o účast dali v případě naplnění kapacity přednost těm co si budou chtít dát vindaloo. Kdo chcete "díky za bod" stavte se jen na skok. Každopádně zůstává, že nejvřeleji jsou vítání fandové Červeného trpaslíka, kteří si přijdou oslavit Den kuřete vindaloo s nějakým tím tématickým předmětem :-).

Když už jsme u toho. Kdo by nevěděl, tak vindaloo pálí (a to celkem dost) a tak pro každého, kdo tuhle dobrotu spořádá budu mít přichystaný malý dárek ve formě tématického CWG. CWGčka nejsou za účast jako takovou a ani si nemůžete říct kolik jich chcete. Je to bonus pro toho, kdo vindaloo spořádá. Po zkušenostech z minulého roku, kdy si někteří stěžovali, že porce je moc velká a výzvou nebyla pálivost, ale právě velikost porce, domlouvám i možnost porce menší (a o to pálivější). V případě, že skutečně bude možná i "menší porce" ruším možnost snědení vindaloo celým týmem, která byla v roce 2014. CWG dávám ze své kapsy a tedy bude na mém posouzení - případně na posouzení určenou osobou, zda byl "úkol" splněn (ale žádná dráb zrovna nejsem). Komu se tenhle přístup nelíbí ať se o tématické CWG nezajímá. Stále počítám i s dalšími ročníky a jsou připraveny návrhy CWG minimálně na pět (viz obrázek v listingu). Kdo pokoří vindaloo letos podruhé a bude už vlastníkem prvního stupně, ten dostane stupeň druhý (a za rok třetí atd.). Kdo ještě první stupeň nemá dostane za spořádání vindaloo ten. Vedu veřejně přístupnou tabulku největších pravidelných ničitelů zažívacího ústrojí podle které se toto bude řešit ;-) (http://1drv.ms/1kAz458).
Prostě CWG není úplně "eventové" ale především "tématické" ;-).

Ti z vás co se na vindaloo neodváží (zase tak pálivé není ;-)) se budou muset spokojit jen s bodíkem za event a případně SQčkem na památku. Mimochodem jako přílohu ke kuřeti vindaloo doporučuji placky "chapati" nebo "nan" a abych nediskriminoval vegetariány, tak CWG u mě bude i za vegetable vindaloo.

Tolik k "hlavnímu programu". Věřím, že všichni rádi uvidíte své geokamarády potit se nad talířem a budete si, tak jako na jiných eventech, sdělovat své zážitky z geocachingu, vyměňovat všeliké trackables věci a sigitemy.

HOLLY: (Hlasem cizího počítače) Genový vzorek přijat a klonován. Metamorfóza zahájena!
Vindaloo na talíři začne zběsile bublat a vřít.
LISTER: Co to, sakra, je?
RIMMER: Co jsme to stvořili?
LISTER: Stvořili jsme vindaloo bestii, napůl člověk, napůl indickej vypalovák!

Kapacita zamluveného prostoru je omezena na pořadatele + 22 míst. Po naplnění dám tedy stop stav, ale v hlavní místnosti restaurace ještě místo je. To budu případně domlouvat podle zájmu z vaší strany.

 

Na závěr malé shrnutí:


Kdy: 18.5.2015 od 17:30 hod (minimálně do 19hod - dále podle zájmu)
Kde: Restaurace Everest v Lochotínské ulici http://www.indickaplzen.cz/
Upozornění: eventu se každý účastní na vlastní nebezpečí, organizátor není zodpovědný za případné potíže po konzumaci pálivých pokrmů
S sebou: dobrou náladu, odolný organismus a nějaký ten peníz

 

 

Additional Hints (Decrypt)

Ivaqnybb orfgvr - Pubqon an pvmí ybqv
------------------------------------------------------
Išvpuav mqeunwí, arxbyvx zrgeh mn avzv v YVFGRE – ebobpbc.

YVFGRE: "Arfgnpvz iáz, wfrz i unwmyh!"
Anwrqabh fr išvpuav fgrwabh pubqobh ienpí n grfar cerq YVFGRERZ mnuabh qb wvaé pubqol. I máqrpu znwí qrfvibh ceíšreh. Gn cevoruar cerq ebobpbcíxn, mnfgnií fr n mneir. YVFGRE fr obwápar fpubiá mn cyrpubixh bq yržáxh, qepar qb aí n gn fr ebmyvwr. Mehqn šyácar qb ybhžvpxl cvin n mnwrpí.

YVFGRE: "Ab wnfar! Yržáx! Wrqvaá irp, pb ebmchfgí ivaqnybb!"
Cbcnqar qnyší cyrpubixh f cvirz n iubqí wv orfgvv qb puegáah. Cnx cbcnqar onmhxbvq n ilcáyí. Ceíšren fr ebmyrgí an gvfíp xbhfxh, xhfl znfn cnqabh v an YVFGREÍXN, xgreéub aáenm fenmí.

Cevpuámí XELGBA, XBPBHE n EVZZRE.
YVFGRE:"Wrqyv wfgr hž cbepv cbccnqbzh iryxbh wnxb Ngynagvx? Wr gb zbp qboeý!"
(Byímar fibh iýfgebw cbfrgbh xbhfxl ivaqnybb)
XBPBHE: "Gra puync wr snxg geíqn!"

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

69 Logged Visits

Write note 7     Archive 1     Will Attend 30     Attended 28     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 6 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.