Skip to content

ZRÓB SE PŁYWADŁO! WIELKIE REGATY CZEGOŚ. Event Cache

This cache has been archived.

baciak: Już czas...

More
Hidden : Saturday, 29 August 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

WITAM. TAKA SYTUACJA. SPOTYKAMY SIĘ NA WSPÓŁRZĘDNYCH 29.08 O 15.00 I DOKONUJEMY RZECZY PRAWIE NIEMOŻLIWEJ. ROBIMY REGATY PŁYWADEŁ, KTÓRE SAMI SOBIE ZROBIMY. TROCHĘ DREWNA, JAKIEŚ KLAMOTY I DO ROBOTY. OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA OK.19.00


EVENT DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH. PODCZAS EVENTU 3 ZESPOŁY ( PO 3 OSOBY) WYKONAJĄ PŁYWADŁA NA KTÓRYCH KAŻDY Z CZŁONKÓW ZESPOŁU BĘDZIE MUSIAŁ OPŁYNĄĆ BOJKĘ NA JEZIORZE. DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW (KAŻDEGO ZESPOŁU) "REGAT PŁYWADEŁ" BĘDZIE: 1 SKLEJKA GR. 4MM, LISTEWKI, WKRĘTY GWOŹDZIE, SILIKON, TAŚMA KLEJĄCA, RĘCZNE NARZĘDZIA ALE BEZPRĄDOWE, WIOSŁA, KAPOKI.

ZADANIE:

NA SYGNAŁ START UCZESTNICY PORZUCAJĄ RODZINY, PRZYJACIÓŁ, NIEDOPITE NAPOJE, JADŁO I WPADAJĄ W WIR PRACY. MUSZĄ JAK NAJSZYBCIEJ (MAX 45 MINUT) ZA POMOCĄ DOSTĘPNYCH MATERIAŁÓW I NARZĘDZI ZBUDOWAĆ COŚ CO UTRZYMA NA WODZIE KAŻDEGO PO KOLEI CZŁONKA TEAMU. PO ZBUDOWANIU TEGO CZEGOŚ (DOWOLNOŚĆ FORM I TECHNOLOGII WYKONANIA) CZŁONEK TEAMU PŁYNIE UŻYWAJĄC RĄK, NÓG, WIOSEŁ, ŻAGLI, SILNIKÓW WSZELAKICH DOOKOŁA BOI NA JEZIORZE I WRACA. I TAK 3 RAZY. WYGRYWA TA ZAŁOGA KTÓRA W JAKIŚ CUDOWNY SPOSÓB STWORZY PŁYWADŁO I WYŚLE W NIEZNANE ORAZ ZAREJESTRUJE POWRÓT 3 CZŁONKÓW. NA SYGNAŁ STOP ZAWODNICY PO KOLEI PŁYNĄ NA TYM CO ZROBILI DOOKOŁA BOI. KAŻDY CZŁONEK OTRZYMA I BĘDZIE MIAŁ UBRANY KAPOK!!!!!!!

NAD POPRAWNOŚCIĄ I PRZEBIEGIEM PRAC ORAZ REGAT BĘDZIE CZUWAŁA KOMISJA W SKŁADZIE NIEZNANYM, JEDNAK POD BACZNYM OKIEM JACHTOWEGO STERNIKA MORSKIEGO - BACIAKA. 

ZASADY NABORU ZAŁÓG:

JAK WSPOMIANO EVENT JEST DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH JEDNAK NAJWYŻSZA KOMISJA UZNAŁA, ŻE ZAŁOGI MOGĄ BYĆ TRZY DLATEGO DECYDUJE PIERSZEŃSTWO ZGŁOSZEŃ TEAMÓW. PIERWSZE 3 ZAŁOGI MAJĄ ZAPEWNIONE MATERIAŁY I NARZĘDZIA. JEŚLI ZAŁÓG BĘDZIE WIĘCEJ ZAŁOGA 4 I NASTĘPNE BĘDĄ NIESTETY MIAŁY KOSZT... KOSZT SKLEJKI 4MM I TO TYLE. NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEM DROGĄ PISEMNĄ. ZASADY REGAT WIĘKSZEJ ILOŚCI ZAŁÓG BĘDĄ OMÓWIONE NA MIEJSCU.

CO Z RSZTĄ EVENTOWICZÓW?

CI KTÓRZY WOLĄ POZOSTAĆ NA BRZEGU I MODLIĆ SIĘ O SZCZĘŚLIWY POWRÓT ZAŁÓG, DO DYSPOZYCJI BĘDĄ MIELI KILKA KAJAKÓW, ROWERKÓW WODNYCH, LOŻĘ OBSERWACYJNĄ, OGNISKO, GRILLA, MIEJSCE NA NAMIOT CZY GEOROZMOWY. 

CO POTEM?

PO ZAKOŃCZENIU REGAT ODBĘDZIE SIĘ OGNISKO POŁĄCZONE Z OGŁOSZENIEM WYNIKÓW, WRĘCZENIEM NAGRÓD, WRZUCENIEM DO WODY ZWYCIĘZCÓW. W TRAKCIE OGNISKA POGRAMI I POŚPIEWAMY ZNANE ŻEGLARSKIE HITY. MILE WIDZIANE KIEŁBASY I CAŁA RESZTA. 

PAMIĘTAJCIE! DO DYSPOZYCJI 1 SKLEJKA 1,22 X 2,44M I KILKA LISTEWEK !!!!!!!!!!! KAŻDA ZAŁOGA MOŻE W/G UZNANIA OZDOBIĆ SWOJE PŁYWADŁA.

INSPIRACJE

Additional Hints (No hints available.)