Skip to Content

This cache has been archived.

Tobias Reviewer: Archivace listingu keše

Tobias Reviewer, Reviewer pro ČR

More
<

Kacere nezlob se

A cache by Doma-v-Lutine Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/21/2015
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Člověče, nezlob se! je dětská závodivá hra pro dva a více hráčů, hrát ji mohou ale i dospělí. Jde o jednu z nejrozšířenějších stolních her na světě. (zdroj: cs.wikipedia.org)

Kačere, nezlob se je obdoba této hry, ale zahrajete si ji venku a hrací deska pro vás bude jakýkoliv prostor, kde budete moct ujít nejméně 60 metrů.

Než hru začnete, musíte si najít protihráče, domluvit se s ním na komunikaci během hry, protože si budete předávat kódy po každém hodu.

PRAVIDLA

Pravidla hry jsou obdobné. Hráči se střídají v hodu kostkou a vyhrává ten kdo dojde do domečku, který je vzdálen 500m, jako první. Každý hráč má jen jednu figurku a ta nemusí čekat na padnutí šestky, aby se pustila do hry. Po hození šestky další hod nenásleduje, ale je na tahu protihráč. Když se ocitnete na stejném políčku, nedojde k vyhození protihráče.

Na začátku hry budete vyzváni k zadání jména protihráče. To se musí shodovat se jménem, pod kterým si protihráč hru stáhl z wherigo.com.
Dále se hráči střídají v hodu kostkou a postupují po hrací desce, což může být jakýkoliv volný prostor o velikosti minimálně 60m (počítejte radši víc).
Pro záchranu hry v případě pádu aplikace se do "Úkolů" ukládají generované kódy hráče. Ten je může protihráči postupně hlásit od prvního až po poslední. Protihráč musí vždy hodit kostkou, ujít potřebnou vzdálenost a zapsat nadiktovaný kód. Svůj nově generovaný kód nemusí hlásit dokud neobdrží poslední kód od hráče. Pak už oba hráči postupují současně.Hra byla testována na zařízeních s Androidem! Neříkám, že to na ostatních zařízeních nepůjde. Jen jsem to netestoval. Proto určitě vyzkoušejte.


### NAHRAJTE SI VERZI 1.4 ###
Verze 1.3 je dlouhá asi 3,5 km.

Hra byla vytvořena v programu
a můžete ji stahovat
ZDE

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

129 Logged Visits

Found it 122     Didn't find it 1     Archive 1     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Owner Maintenance 1     Post Reviewer Note 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 2 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.