Skip to content

This cache has been archived.

dadoskawina: Ciągle tylko coś archiwizuję...

More
<

Warszawskie geokonwersacje

A cache by dadoskawina Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 26 September 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Serdecznie zapraszam wszystkich geokeszerów na okolicznościowe spotkanie w centrum dużego miasta.
Okolicznością będzie to, że na chwilkę tu wpadnę i chętnie spotkam się zarówno ze starymi znajomymi, jak i z tymi, których jeszcze nie miałem przyjemności poznać. Miejsce wybrałem z dwóch powodów - po pierwsze: dzień spędzę w jednej z pobliskich instytucji, więc nie będę miał daleko; po drugie - tuż obok jest bardzo pasjonująca skała.


Spotykamy się w sobotę, 26 września o godz. 17.30 na tyłach CNK.Zgodnie z wymogami regulaminowymi, event potrwa co najmniej do godziny 18.00, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wspólnie spędzili więcej czasu.

W programie dyskusje na tematy geocachingowe, odkrywanie TB i GC, można się pochwalić drewniaczkami, zeszytem na letterboxy, sprzedać parę hintów . Jak to na każdym spotkaniu geocachingowym.

Jak Wam się chce, możecie przynieść flagę, to sobie trzaśniemy słit focię z flagą. A jak nie - to będzie fotka bez flagi.


Zapraszam!Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.