Skip to Content

<

STĀVINKRASTI

A cache by sungsam538 MARKUPOLLO Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/13/2015
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jūrmalā guļ neparasts akmens. Šis akmens atrodas jūras krastā, ap 10 km no Ventspils uz Užavas pusi kur kādreiz atradās PSRS armijas tanku poligons. Uz tā ir nosaukums «Stāvinkrasti». Tas akmens tur jau sen. Tikai reti kurš to redz, vieta grūti pieejama. Un ir kāda tēlnieka veidots, par godu šiem stāvkrastiem vai varbūt tam ir saistība ar STĀVIŅU un JAUNSTĀVIŅU mājām Lībciemā? STĀVIŅU mājas ir atzīmētas arī Ventspils novada kartē (1:100 000 Jāņasēta).


Koordinātas Jūs aizvedīs pie akmens, kurš 2019. ieskalots smiltīs tā, ka uzrakstu nemaz nevar redzēt, ja ir vēlēšanās varat pamēģināt atrakt. Slēpni var atrast stāvot pie akmens un skatoties uz stāvkrastu. No turienes Jūs redzēsiet tikai vienu stāvkrastā augošu bērziņu, iegaumējiet to un kāpiet augšā lai tā pakājē atrastu slepni.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.