Skip to Content

This cache has been archived.

udash69: dziękuję za udział i do zobaczenia za rok

More
<

MORSOWISKO II

A cache by udash69 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 27 December 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

PL

Zapraszamy na kolejny z serii wielkopolskich Eventów, który odbędzie się 27 grudnia (niedziela) 2015 roku o godzinie 10.15.
Idea spotkania jest prosta jak to w przypadku Eventów: spotykamy się w miejscu określonym współrzędnymi pogadać o "starych Polakach", powymieniać i się sobą nacieszyć. Na tym koniec części oficjalnej i przystępujemy do działania:

PRZYGODOWO- OPCJONALNEGO: jak poprzednio Event zaprojektowany tylko dla zebeściaków. Udział w tej części, co oczywiste, nie jest obowiązkowy ale .... dzięki uprzejmości gospodarzy i organizatorów cotygodniowych spotkań z Wielkopolskiego Klubu Morsów „ALASKA” będzie okazja pod ich fachowym okiem zanurzyć swoje ciała w niezbyt ciepłej ale przez to jakże zdrowej, lodowatej wodzie tutejszego czytego jeziora- czyli POMORSOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaramy się o ognicho (kiełba na własną rękę), herbę z prądem, gorącą zupę, pogodę i wspaniałą atmosferę. Dla uczestników przygotowaliśmy okazjonalne woody (dzięki Jarod) w limitowanej ilości.

Morsy prosiły aby chętni do kąpieli przywdziali na siebie sylwestrowo - odjazdowe stroje, ponieważ będzie to kąpiel Noworoczna. Ci, którzy byli w zeszłym roku pewnie czują ideę i jak założą "śmieszne czapki" albo poudają drwala to moze być tylko weselej .

UWAGA: Co do dojazdu umawiajcie się na fejsie (profil grupy „GeoPyra”).


Flag Counter

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

87 Logged Visits

Write note 6     Archive 1     Will Attend 38     Attended 41     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 30 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.