Skip to content

This cache has been archived.

lachtanci: Tak už bylo dost času na zalogování. Vyklízím místo pro X.

More
<

Silvestrovsky FTF beh konopistskym parkem 2015

A cache by lachtanci Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 31 December 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

I v roce 2016 bude jistě dost příležitostí se honit za FTF nálezy. Pojďme tedy ještě trochu potrénovat a spálit nějaké ty kalorie před silvestrovským hodováním.


Co vás čeká na tomto eventu? Sejdeme se 31.12.2015 v 9:45 a v 10:00 odstartujeme závod po rovince Konopišťským parkem až na rozcestí (waypoint), kde bude kotrola a poté zas zpět k výchozím souřadnicím. Kdo doběhne první, bude moci logovat FTF. Jak už to u FTF lovu chodí, tak nejsou žádné kategorie - kdo dorazí první (druhý, třetí), ten získá FTF (STF, TTF). Pro ně jsou nachystány i FTF, STF a TTF CWG. Pro děti bude i nějaká sladká odměna. No a ostatní budou mít alespoň dobrý pocit, že udělali něco dobrého pro svojí kondici.

Po závodu bude prostor na posezení v altánku, výměnu CWG, pokec, opsání nějakých těch trakovacích kódů a podobné eventové aktivity. A protože účelem tohoto eventu není se nacpat, tak občerstvení žádné připravené nebude :-). Tuto aktivitu můžete provozovat ve vlastní režii. A samozřejmě si popřejeme spoustu pěkných keší v roce 2016, vylepšení statistik a hezkých zážitků při hledání keší v novém roce. Tentokrát budou i eventová dřívka (CWG), tak napište do logu, jestli máte o ně zájem. A GS na tento den přichystal suvenýrek.

Předpokládaný konec eventu je v 11:00.

Komu běhání nebude stačit, může si zaběhat i den poté kolem rybníka při akci pořádané mudly.

P.S.: pro zalogování není povinné uběhnout závod, je možné i povzbuzovat, nebo se jen projít (ale FTF, STF a TTF budou samozřejmě moci získat jen ti nejrychlejší běžci).

Additional Hints (No hints available.)