Skip to Content

This cache has been archived.

PilsetnieksLv: Atbildot uz falcoo84 jautājumu - Jā! Tagad visi 9 slēpņi ir vienā multislēpnī. Šobrīd slēpnis tiek arhivēts līdz laikam kad nokusīs sniegs. Kad slēpnis tiks unarhivēts visi logi tiks izdzēsti un statistikas resetotas. Viss būs, kā pa jaunam.

More
<

[BYOP]Ekskursija pa Titurgu/Baložiem

A cache by PilsetnieksLv Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/09/2016
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Sēlpņa atrašanās vietas kordinātes norāda, kur atrodas 1. posms. Katrā slēpnī būs neliela lapiņa ar nelielu daļu ar kordinātēm. Piemēram būs šādi "N --° --.94- E ---° --.--- " Citā kādā no -- vietām būs arī kāds/i cipars/i (paraugā nav īstie cipari), katrā slēpnī ir neliela daļa ar cipariem no kordinātes. Kad atradīsi VISUS 8 slēpņus tev būs 2 pilnas rindas - N un E. Šīs kordinātes ieraksti geocheckerī (Zemak) un ja viss būs pareizi tad tev uzrādīsies gala slēpņa kordinātes.

Checkeris kurā ievadi kordināšu kodu: [BYOP]Multi-Slēpnis tevi izvedīs caur Titurgu un Baložu pilsētu. Slēpnis veidots lai tie, kuri nav bijuši Baložos zin - cik apmēram lieli ir Baloži, kas atrodas Baložos. Kādam tas būs parasts treniņš izbraukt visus Baložus ar riteni, kāds varūt saskatīs, ko interesanu. Pārsvarā visi slēpņi ir tā saucamās PETENES.

Lūgums atrodot gala (9.) slepni parakstītes ar savu Geocaching spēles niku un saprotamā rokrakstā (Ir gadījies sastapties, ka nevar salasīt kas rakstīts) jo šo slēpni stingri pārbaudīšu un dzēsīšu VISUS logus kuru paraksts nebūs LOG Bookā. Visos 8 posmos ir reāla kastīte kurā ir lapiņa ar daļu no kordinātēm (kā paraugā). Katrā kastītē ir arī 1 LOG books BET LŪGUMS NEPARAKSTĪTIES NEVIENĀ LOG BOOKĀ IZŅEMOT GALA 9. SLĒPŅA LOG BOOKU!!! Log booki domāti tiem kuri nav, vai nevar atrast gala 9. slēpni. Ja esi atradis visus posmus, bet tomēr nevari atrast gala slēpni jo checkeris rāda, ka kordinātes ir neprecīzas tad vari mēģināt vēlreiz VAI paraksties vismaz vienā logbookā un nosūti man ziņu, ka neesi atradis iekļaujot kādu no slēpņiem kuros esi parakstījies un kordinātes kuras tev ir sanākušas atrodot 8. slēpņus. Par Baložiem, Titurgu un par to, ko sastapsi meklējot 8. posmus:

Titurga ir Baložu pilsētas daļa, kas atrodas uz austrumiem no Baložu pilsētas vecās daļas. Nosaukums cēlies no netālu esošā Titurgas ezera. Apdzīvota vieta veidojusies 20. gadsimta 80. gados, kad šeit daudzstāvu mājas uzbūvēja toreizējais Ķekavas PMK.
Titurgā atrodas Baložu pilsētas dome, Titurgas pasta nodaļa (LV-2128), Ģimenes ārsta prakse, aptieka, zobārstniecības kabinets, vairāki veikali u.c.
Aiz Titurgas domes māju ielokā ir ieslēptas skaisti veidotas strūklakas, kuŗas nakts laikā ir arī izgaismotas.

Baloži ir pilsēta Latvijā, Ķekavas novadā. Tā ir Rīgas piepilsēta, tikai 12 km attālumā no galvaspilsētas centra un 8 km attālumā no Ķekavas. Robežojas ar Ķekavas novada Ķekavas pagastu, rietumos ar Olaines novada Olaines pagastu, ziemeļrietumos pavisam nedaudz robežojas ar Rīgas pilsētas teritoriju. Baložu vēsture : Pilsētas nosaukums cēlies no kādreizējās Baložu mežniecības nosaukuma. 1947. gadā tika izveidota kūdras fabrika "Baloži", ap kuru izveidojās strādnieku ciemats, kas 1958. gadā kļuva par pilsētciematu. Kūdras fabrikas ciemats ir vecākā pilsētas daļa, šeit dominē 20. gadsimta 50.-70. gadu apbūve. 1974. gadā tā teritoriju paplašināja līdz Bauskas šosejai, iekļaujot vēlāko Titurgas teritoriju. Šī pilsētas daļa uzcelta no jauna 20. gadsimta 80. gados kā Ķekavas PMK strādnieku ciemats. Pilsētas tiesības piešķirtas 1991. gada 14. novembrī, vienlaikus iekļaujot pilsētas teritorijā tuvējās dārzkopības sabiedrības. 2009. gadā administratīvi teritoriālās reformas rezultātā Baloži, neraugoties uz pašvaldības un iedzīvotāju protestiem, tika iekļauti Ķekavas novadā un ir viena no nedaudzajām Latvijas pilsētām, kas nav novadu centri.

POSMS NR. 1

Hint(Aprakstā tikai šim slēpnim ir pievienots hints jo pārējiem slēpņiem hinti ir maršruta sarakstā) :Slēpnis ir grāvī

Šis grāvis Titurgas vēsturē, bet tūre sākas šeit jo tur pat ir autobusu pietura no kuras var nokļūt uz Rīgu ar 23. autobusu. Tādad viss sākas šeit.

POSMS NR. 2

 Pa Baložiem ir vairākas šādas būdiņas. Manuprāt viņas bija saistītas ar elektrību, bet tiešām nezinu.

POSMS NR. 3

Bērnu laukumu izmanto blakus esošā bērnu dārza bērni.

POSMS NR. 4

Esam Lapeniekos. Cauri Baložiem iet lielā augstsprieguma līnija. Iet arī vairākas šādas elektro līnijas uz citiem ciemiem. Tas viss lai mums būtu elektrība :D

POSMS NR. 5

Slēpnis atrodas Lapeniekos. Šis ir samērā jauns rajons un šeit tiek būvētas jaunas mājas.

POSMS NR. 6

Šī elektro līnija iet no Rīgas līdz pat Baldonei.

POSMS NR. 7

Slēpnis ir novietots šeit lai parādītu, ka uz Baložiem no Titurgas var arī aizbraukt pa otru Titurgas pusi. Par šo ceļu iespējams nezin pat puse Baložu iedzīvotāju. Pa šo ceļu Lapenieku iedzīvotājiem uz Baložiem aizbraukt ir 2 vai 3 reizes ātrāk. Šo ceļu pats arī izmantoju.

POSMS NR. 8

Esam Baložos. Slēpnis atrodas vietā kurā ik pa laikam notiek velo kross. Ši vieta ir arī iecienīta pastaigām ar suņiem.

POSMS NR. 9

Par šo posmu tev nedaudz izstāstīs checkeris ja ievadīsi pareizo kordināšu kodu kuru iegūsi atrodot VISUS 8. slēpņus ;)

Flag Counter
GCid: Ekskursija pa Titurgu/Baložiem
         
    Geocacher #1    
      Geocacher #2  
  Geocacher #3      
         

Additional Hints (Decrypt)

1. Fyrcan abenqr:Tenivf

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

12 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Needs Archived 1     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.