Skip to content

This cache has been archived.

bizenajs: Nu, līdz nākamgadam!

More
<

Uz Velnakmeni ar slēpēm!

A cache by bizenajs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 28 February 2016
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Pagājušā gadutūkstoša pēdējā gadusimta astoņdesmitajos gados manā pusē bij īstas ziemas. Un bij izveidojusies jauka tradīcija mērot ceļu no Cesvaines līdz Īvānu velnakmenim un atpakaļ uz slēpēm. Mainījās gadu desmiti, simti un pat tūkstoši, valsts iekārta, cilvēki kļuva materiālisti, sagruva daudzas dzīves un sapņi, zuda tradīcijas. Būtu tikai jauki, ja kaut ko no tā visa varētu saglābt.

Sniega šogad izskatās būs pietiekami, tādēļ realizēsim to, ko man neizdavās pagājušogad. Sestdienā savācamies plkst.11:00 norādītajās koordinātēs, kur atrodas manai ģimenei piederoša slaucamo govju ferma. Te var atstāt auto, ir jumts virs galvas, var pārgerbties, iekurt gunskuru, kā arī startējot netraucē pilsētas ceļi. 11:30 starts uz Velnakmeni pa iezīmētu maršrutu. Pie akmens karsta tēja, bulciņas, tad ceļš atpakaļ. Kopā ap 12 km turp atpakaļ.

Pēc tam ugunskurs, tējas, sarunas, maltīte. Būs zupa, ja katrs atnesīs divīti pavalgam.:-)

Precizējumi, papildinājumi sekos! 

 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.