Skip to content

This cache has been archived.

lukuj: .

More
<

GŁĘBOKO ZAJRZYJ W "OCZY PIWNE"

A cache by lukuj Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 12 March 2016
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Chciałbym się z Wami podzielić moją największą pasją, jaką jest …warzenie piwa.  Przy  okazji porozmawiamy też o Geocachingu. (hehe!)

Jeśli masz ochotę posłuchać "co w piwie piszczy", trochę więcej niż dotknąć magicznego procesu powstawania złotego trunku, to zapraszam do browaru restauracyjnego BROFAKTURA ul Armii Krajowej 5, 08-110 Siedlce na 12:00. Razem z piwowarem Bartłomiejem będziemy opowiadać o piwie a nade wszystko będziesz mógł zobaczyć jak to się robi w praktyce!!! Po evencie, zakładamy tematyczną skrytkę bo na siedleckiej mapie jest ich zdecydowanie zbyt mało!

 

SPOTKANIE ODBEDZIE SIĘ, JEŻELI ZBIERZE SIĘ CO NAJMNIEJ 10 OSÓB. ZGŁOSZENIA TYPU "WILL ATTEND" TRAKTUJE JAKO WYZNACZNIK POTWIERDZENIA REZERWACJI W BROFAKTURZE. OBSERWUJ WĄTEK - MOGĄ NASTĄPIĆ ZMIANY. DODAJ DO OBSERWOWANYCH. NIE REZYGNUJ "W OSTATNIEJ CHWILI"

 

Tu podaj tekst alternatywny

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.