Skip to Content

This cache has been archived.

gromusie: Czas się pożegnać. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie i w imieniu kolejnych wybrańców zapraszam na przyszłoroczne cito:)

More
<

Sprzątamy Górzankę III

A cache by gromusie & sadekgorzno Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 30 April 2016
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Majowe CITO na Górzance to już powoli tradycja. W tym roku nie może być inaczej. Zbieramy ekipę na 30-04 i płyniemy posprzątać Górzankę!

Zapraszamy serdecznie do udziału w evencie CITO spływie kajakowym na rzece Górzance i Brynicy, na odcinku od Górzna do Bartniczki. Spływ będzie miał charakter zwałkowy, oznacza to że na trasie napotkamy naturalne przeszkody, dlatego proszę być przygotowanym na trudne warunki. W trakcie spływu jak na CITO przystało będziemy zbierać śmieci. Worki oraz rękawiczki będą zapewnione przez organizatora.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 10:30, w okolicach kesza Górzno - Tama. Tu też swój początek będzie miał spływ. W drogę planujemy wyruszyć koło godziny 11:00, a spływ zakończymy w Bartniczce ok. godz. 16:00 – 17:00.

Koszt: 30 zł/ osobę za wypożyczenie kajaka. Dodatkowym kosztem będzie transport powrotny z Bartniczki do Górzna, który wynosi 5zł /os. Poprzednie edycje pokazały, że spływ zwałkowy jest dużo bardziej wymagający niż spływ zwykły/ rekreacyjny, a Górzanka, przyroda i bobry szykują uczestnikom różne atrakcje. Dużo łatwiej będzie Wam się zmagać z przeszkodami w kajakach 1-osobowych, dlatego takie polecamy.

Uwaga! Ostatecznym terminem zgłoszeń (a tym samym rezerwacji kajaków) jest sobota 23-04.


Zabierzcie proszę ze sobą coś do picia i jedzenia. W połowie trasy, w okolicach skrzynki "Ruda" planujemy przerwę na mały posiłek i rozprostowanie kości.

Bardzo proszę o podanie w logu liczby osób (jeżeli pod jednym nickiem kryje się więcej niż jedna osoba) oraz chęć skorzystania z transportu powrotnego.

Do zobaczenia!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

55 Logged Visits

Write note 4     Archive 1     Will Attend 22     Attended 22     Publish Listing 1     Announcement 5     

View Logbook | View the Image Gallery of 143 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.